Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
618 753 zł
Umowa zawarta
17 sierpnia 2026
Okres realizacji
70 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 618 753 zł – 898 536 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa oddziału funkcji fizjoterapii z rehabilitacją na oddział diagnostyki endoskopowej w budynku Szpitala Rejonowego w Zwoleniu przy ul. Władysława Jagiełły 12

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Zwoleniu (Zwoleń, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa oddziału funkcji fizjoterapii z rehabilitacją na oddział diagnostyki…”, wybierając ofertę wykonawcy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE DANBUD DANIEL WOJDAT. Wartość umowy: 618 753 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
618 753 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 lipca 2026

    Termin ofert: 17 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE DANBUD DANIEL WOJDAT (Jedlnia Letnisko), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 618 753,00 zł (umowę zawarto 17 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 618 753,00 zł do 898 536,14 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 70 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Zwoleniu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670204896

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Pokoju 5

1.5.2.)Miejscowość

Zwoleń

1.5.3.)Kod pocztowy

26-700

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.7.)Numer telefonu

48 676 25 74

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@spzzoz.zwolen.net

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zoz.zwolen.net

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-50c8743d-ef3c-4752-bb14-6e92310482a9

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa oddziału funkcji fizjoterapii z rehabilitacją na oddział diagnostyki endoskopowej w budynku Szpitala Rejonowego w Zwoleniu przy ul. Władysława Jagiełły 12

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-50c8743d-ef3c-4752-bb14-6e92310482a9

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00396901

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00181320/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Przebudowa oddziału funkcji fizjoterapii z rehabilitacją na oddział diagnostyki endoskopowej w budynku Szpitala Rejonowego w Zwoleniu przy ul. Władysława Jagiełły 12

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021 – 2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00320993

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SPZZOZ.NE.III.ZM. - 4/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy oddziału funkcji fizjoterapii z rehabilitacją na oddział diagnostyki endoskopowej w budynku Szpitala Rejonowego w Zwoleniu przy ul. Władysława Jagiełły 12. Prace budowlano – montażowe mają na celu dostosowanie budynku do wymogów zakupionego sprzętu do wykonywania gastroskopii i kolonoskopii dla pracowni gastroenterologicznej.
2. Przedmiot zamówienia określony w ust. 2 realizowany jest w ramach projektu pn. „Remont pomieszczeń oraz zakup niezbędnego sprzętu w celu modernizacji pracowni endoskopowej i doposażenie Rehabilitacji Ambulatoryjnej wraz z poszerzeniem świadczonych usług w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Zwoleniu” realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021 – 2027, Priorytet: Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu, Działanie: Ochrona zdrowia, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
3. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa oddziału funkcji fizjoterapii z rehabilitacją na oddział diagnostyki endoskopowej w budynku Szpitala Rejonowego w Zwoleniu na dz. nr 6432/3, obr. 18 przy ul. Władysława Jagiełły 12. Zakres obejmuje roboty budowlane zlokalizowane wewnątrz budynku. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) demontaż istniejących ścianek lekkich,
2) demontaż istniejącego sufitu podwieszanego,
3) demontaż stolarki drzwiowej w toaletach,
4) skucie płytek ze ścian i podłóg,
5) wykonanie ścian działowych z płyt gipsowo-kartonowych,
6) wykonanie sufitu podwieszonego,
7) montaż stolarki drzwiowej i okiennej,
8) wymiana parapetów wewnętrznych,
9) wykończenie ścian farbą lateksową z jonami srebra lub płytkami gresowymi do wysokości 2,3 m, powyżej linii płytek malowanie ścian farbą lateksową z jonami srebra,
10) wymiana istniejącego wyposażenia sanitarnego (misek ustępowych, umywalek, zlewu, baterii umywalkowych, podgrzewaczy ciepłej wody oraz przewodów instalacyjnych),
11) wykonanie instalacji wentylacji wg projektu technicznego branży sanitarnej,
12) wykonanie instalacji sanitarnej wg projektu technicznego branży sanitarnej,
13) wykonanie instalacji elektrycznej wg projektu technicznego branży elektrycznej.
4. Szczegółowy zakres oraz sposób wykonania przedmiotu umowy został określony w:
1) dokumentacji technicznej, stanowiącej załącznik nr 10 do SWZ;
2) projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

618753,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

898536,14 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

618753,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE DANBUD DANIEL WOJDAT

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7962476809

7.3.3)Ulica

Radomska

7.3.4)Miejscowość

Jedlnia Letnisko

7.3.5)Kod pocztowy

26-630

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

618753,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

70 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1594 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 134 zł1 828 825 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 595 691 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 134 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 828 825 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Zwoleniu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zwoleń.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 618 753 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE DANBUD DANIEL WOJDAT (Jedlnia Letnisko). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.