Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
132 594 zł
Umowa zawarta
10 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 18 września 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 132 594 zł – 298 890 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Żłobek Samorządowy w Trąbkach – budowa placu zabaw

Zamawiający Miasto i Gmina Pilawa (Pilawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Żłobek Samorządowy w Trąbkach – budowa placu zabaw”, wybierając ofertę wykonawcy WARSZAWSKI FUNDUSZ ROZWOJU INWESTYCJI Sp. z o.o.,. Wartość umowy: 132 594 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Miasto i Gmina PilawaPilawa, Mazowieckie (powiat Garwoliński →)opublikowano 18 sierpnia 2026
Wartość umowy
132 594 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 lipca 2026

    Termin ofert: 22 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy WARSZAWSKI FUNDUSZ ROZWOJU INWESTYCJI Sp. z o.o. (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 132 594,00 zł (umowę zawarto 10 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 132 594,00 zł do 298 890,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 18 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail