Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
459 300 zł
Umowa zawarta
6 sierpnia 2026
Okres realizacji
13 miesiące
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 459 300 zł – 1 000 412 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji na wykonane roboty budowlane i wbudowane materiały40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Rozbudowa PSP w Hucie Krzeszowskiej wraz z adaptacją pomieszczeń na potrzeby oddziałów przedszkolnych wraz z zagospodarowaniem terenu.”

Zamawiający Gmina Harasiuki (Harasiuki, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa PSP w Hucie Krzeszowskiej wraz z adaptacją pomieszczeń na potrzeby oddziałów…”, wybierając ofertę wykonawcy P.U.Wolmex Irena Wolanin. Wartość umowy: 459 300 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina HarasiukiHarasiuki, Podkarpackie (powiat Niżański →)opublikowano 18 sierpnia 2026
Wartość umowy
459 300 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 czerwca 2026

    Termin ofert: 8 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 sierpnia 2026

    9 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy P.U.Wolmex Irena Wolanin (Biłgoraj), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 459 300,00 zł (umowę zawarto 6 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 459 300,00 zł do 1 000 411,74 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 13 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Harasiuki

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 830409376

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Długa 11

1.5.2.)Miejscowość

Harasiuki

1.5.3.)Kod pocztowy

37-413

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.)Numer telefonu

158791306

1.5.8.)Numer faksu

158791306

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@harasiuki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.harasiuki.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.harasiuki.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Rozbudowa PSP w Hucie Krzeszowskiej wraz z adaptacją pomieszczeń na potrzeby oddziałów przedszkolnych wraz z zagospodarowaniem terenu.”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a7a2bbc8-c821-4d96-9ecc-a7a7ae30d3b8

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00396643

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00041529/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.5 Rozbudowa PSP w Hucie Krzeszowskiej wraz z adaptacja pomieszczeń na potrzeby oddziałow przedszkolnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00303307

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RRG.III.271.6.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

463326,73 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1 Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn. „Rozbudowa PSP w Hucie Krzeszowskiej wraz z adaptacją pomieszczeń na potrzeby oddziałów przedszkolnych wraz z zagospodarowaniem terenu”.
4.2 W ramach prowadzonej inwestycji przewidziano:
1) Rozbudowę budynku o wiatrołap wraz z budową podjazdu dla niepełnosprawnych;
2) Przebudowę i zmianę sposobu użytkowania części pomieszczeń na potrzeby oddziałów przedszkolnych (roboty rozbiórkowe, ściany, izolacje, posadzki, tynki okładziny, stolarka okienna i drzwiowa, parapety);
3) Remont sanitariatów ogólnodostępnych na piętrze (roboty demontażowe i rozbiórkowe, ściany, izolacje przeciwwilgociowe, posadzki, tynki i okładziny z płytek ceramicznych, roboty wod-kan, C.O. oraz elektryczne);
4) Modernizacja instalacji C.O. i wod-kan. (instalacja ciepłej i zimnej wody użytkowej, instalacja kanalizacyjna, C.O., wentylacja mechaniczna);
5) Modernizacja instalacji elektrycznej (instalacja oświetleniowa, zasilania podgrzewaczy wody, przyzywowa, instalacja zasilania rekuperatorów).

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

9

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

459300,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1000411,74 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

459300,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.U.Wolmex Irena Wolanin

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9181221961

7.3.3)Ulica

Armi Krajowej 38

7.3.4)Miejscowość

Biłgoraj

7.3.5)Kod pocztowy

23-400

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

459300,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

13 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Harasiuki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Harasiuki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 459 300 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: P.U.Wolmex Irena Wolanin (Biłgoraj). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 9 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.