ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Kompleksowa usługa organizacji i realizacji 4-dniowego krajowego wyjazdu studyjnego na Żuławy w dniach 19-22.10.2026 r pn.: Żuławy – tradycja i nowoczesność w rolnictwie oraz gospodarce wodnej

Zamawiający Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego (Kalsk, Lubuskie) prowadził postępowanie „Kompleksowa usługa organizacji i realizacji 4-dniowego krajowego wyjazdu studyjnego na…”. Termin składania ofert minął 31 sierpnia 2026, 12:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Lubuski Ośrodek Doradztwa RolniczegoKalsk, Lubuskieopublikowano 18 sierpnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 141 300 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
31 sierpnia 2026, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,7 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    18 sierpnia 2026

    Termin ofert: 31 sierpnia 2026 12:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i realizacja 4-dniowego krajowego wyjazdu studyjnego na Żuławy dla 43 uczestników w dniach 19–22 października 2026 r.

  • 2

    ZakresWykonawca musi wykazać co najmniej 2 usługi z ostatnich 3 lat polegające na organizacji wyjazdu studyjnego lub szkolenia dla co najmniej 25 osób, o wartości co najmniej 55.000,00 zł brutto każda, oraz wpis do CEOTiPUNPUT w statusie aktywnym.

  • 3

    ZakresZakres obejmuje transport autokarowy, zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie, ubezpieczenie, opiekę pilota, program merytoryczny, pokazy, warsztaty, spotkania z ekspertami i pokrycie kosztów realizacji programu.

  • 4

    Zakresprzypadku braku możliwości realizacji w wskazanym terminie wyjazd ma być zrealizowany w II terminie zaakceptowanym przez zamawiającego, nie później niż do połowy listopada 2026 r.

  • 5

    WarunkiOcena ofert odbywa się wyłącznie według ceny, a zamawiający nie wymaga wadium ani zabezpieczenia należytego wykonania umowy.

Kontekst Atlasu

  • Ten zamawiający unieważnia częściej niż inni: 28% jego postępowań z ostatnich 3 lat nie zakończyło się wyborem wykonawcy (w kraju: 14%).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail