Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 unieważniono2 części
Łączna wartość umów
415 740 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Ładowarka przegubowa Dostawa ładowarki przegubowej o minimalnym udźwigu destabilizującym z widłami na wprost: 2 000,00 kg i minimalnej wysokości podnoszenia do sworznia: 3,20 m, z dodatkowym wyposażeniem w widły paletowe, łyżkę budowlaną, ł
    Wartość umowy
    415 740 zł
    3 oferty
  2. Unieważniona
    Część 2Dostawa kontenerów na odpady: wielkogabarytowe, budowlano-remontowe, zużyte opony, szkło, pojemników na świetlówki, żarówki, urządzenia zawierające freony, oleje i tłuszcze oraz pozostałego wyposażenia: waga elektroniczna, wózki, sprzęt bhp
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%Cena100%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa wyposażenia dla Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Głownie w ramach zadania pn.: "Przebudowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Głownie".

Zamawiający Gmina Miasta Głowno (Głowno, Łódzkie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa wyposażenia dla Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Głownie w ramach…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 415 740 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina Miasta GłownoGłowno, Łódzkie (powiat Zgierski →)opublikowano 18 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
415 740 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 415 740,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasta Głowno

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 472057684

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Młynarska 15

1.5.2.)Miejscowość

Głowno

1.5.3.)Kod pocztowy

95-015

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL712 - Łódzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ajaniak@glowno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.glowno.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://glowno.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa wyposażenia dla Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Głownie w ramach zadania pn.: "Przebudowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Głownie".

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-86050479-1d9a-49ad-8dad-53fad6fc365d

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00395657

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00044119/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Przebudowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Głownie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu
5.Dofinansowanie

Zadanie jest dofinansowane ze środków Unii Europejskiej Nazwa projektu: „Przebudowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Głownie"

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00309157

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RI.271.19.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

593591,51 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

42410000-3 - Urządzenia podnośnikowe i przeładunkowe

4.5.5.)Wartość części

390339,48 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa kontenerów na odpady: wielkogabarytowe, budowlano-remontowe, zużyte opony, szkło, pojemników na świetlówki, żarówki, urządzenia zawierające freony, oleje i tłuszcze oraz pozostałego wyposażenia: waga elektroniczna, wózki, sprzęt bhp - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1b do SWZ – część 2.

4.5.3.)Główny kod CPV

34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34911100-7 - Wózki

44511100-6 - Szpadle i szufle

39224100-9 - Miotły

38311000-8 - Wagi elektroniczne i akcesoria

35113000-9 - Sprzęt bezpieczeństwa

44613800-8 - Pojemniki na tworzywa odpadowe

4.5.5.)Wartość części

203252,03 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

415740,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

506910,06 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

415740,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DANZAP AGRO Sp. z o.o., Sp. k

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7752648262

7.3.3)Ulica

Załusin 36

7.3.4)Miejscowość

Załusin

7.3.5)Kod pocztowy

99-311

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

415740,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

80 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Wszystkie złożone w postępowaniu oferty zostały odrzucone

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

199868,85 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

490955,78 PLN

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

42410000-3Urządzenia podnośnikowe i przeładun…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasta Głowno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Głowno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 415 740 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 42410000-3 (Urządzenia podnośnikowe i przeładunkowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: DANZAP AGRO Sp. z o.o., Sp. k (Załusin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.