Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
209 002 zł
Umowa zawarta
18 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 30 września 2026
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 209 002 zł – 250 920 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osoby skierowanej do realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przygotowanie i realizacja międzynarodowej konferencji „Aktywna Mobilność Bałtycka 2026 - Kształtowanie miast przyszłości”.

Zamawiający Gmina Miasta Gdyni (Gdynia, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Przygotowanie i realizacja międzynarodowej konferencji Aktywna Mobilność Bałtycka 2026 -…”, wybierając ofertę wykonawcy Nastula Events sp. z o. o. Wartość umowy: 209 002 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina Miasta GdyniGdynia, Pomorskieopublikowano 18 sierpnia 2026
Wartość umowy
209 002 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Nastula Events sp. z o. o. (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 209 001,60 zł (umowę zawarto 18 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 209 001,60 zł do 250 920,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasta Gdyni

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 191675557

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Al. Marszałka Piłsudskiego 52/54

1.5.2.)Miejscowość

Gdynia

1.5.3.)Kod pocztowy

81-382

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@gdynia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.um.gdynia.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8a41d448-0a22-4c68-a696-6612760ad2ca

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przygotowanie i realizacja międzynarodowej konferencji
„Aktywna Mobilność Bałtycka 2026 - Kształtowanie miast przyszłości”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8a41d448-0a22-4c68-a696-6612760ad2ca

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00395547

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00044112/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.34 Przygotowanie i realizację międzynarodowej konferencji „Aktywna Mobilność Bałtycka 2026 - Kształtowanie miast przyszłości”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekty unijne BATS - Baltic Sea region Active mobiliTy Solutions - in darkness and all weather conditions oraz SUMPs for BSR – enhancing effective Sustainable Urban Mobility Planning for supporting active mobility in BSR cities, dofinansowane z programu Interreg Region Morza Bałtyckiego 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00306828

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

UZ.271.1.27.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

205463,16 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja międzynarodowej konferencji podsumowującej realizację projektów unijnych BATS – Baltic Sea Region Active Travel Solutions oraz SUMPs for BSR. Konferencja odbędzie się w Gdyni w dniach 7-10 września 2026 r.
3.2. Program konferencji obejmuje sesje plenarne, panele dyskusyjne na wysokim szczeblu z udziałem władz miejskich i krajowych, europejskich sieci mobilności, jak i prezentacje dobrych praktyk i pilotażowych wdrożeń zrealizowanych w miastach partnerskich obu projektów.
Konferencja będzie odbywać się przez 4 dni, od 7 do 10 września 2026 r. W tzw. „Dniu 0” odbędą się spotkania partnerów projektu BATS oraz SUMPs for BSR. W ramach konferencji przewidziano również 3 wizyty studyjne, których szczegółowy harmonogram został opisany w Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwany dalej „OPZ” załącznik nr 1 do SWZ.
3.3. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji zamówienia został zawarty w Opisie Przedmiotu Zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ), a także w Projektowanych postanowieniach umowy (zwane dalej „PPU”, załącznik nr 9 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55511000-5 - Usługi bufetowe oraz usługi kawiarniane dla ograniczonej grupy klientów

79951000-5 - Usługi w zakresie organizowania seminariów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

209001,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

250920,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

209001,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Nastula Events sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 527862860

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

209001,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79952000-2Usługi w zakresie organizacji impre…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
203 426 zł
Próbka: 74 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
71 426 zł394 230 zł
Rozstęp międzykwartylowy
322 804 zł
Źródło próbki
CPV 79952000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
71 426 zł
Mediana
203 426 zł
Górny kwartyl
394 230 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasta Gdyni prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdynia.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 209 002 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79952000-2 (Usługi w zakresie organizacji imprez). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Nastula Events sp. z o. o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 8 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.