Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
353 441 zł
Umowa zawarta
18 sierpnia 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 353 441 zł – 404 670 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawy węgla kamiennego

Zamawiający Szpital Psychiatryczny św. Antoniego Wielkiego we Fromborku (Frombork, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawy węgla kamiennego”, wybierając ofertę wykonawcy SKŁAD OPAŁU ROSIAK Sylwia Rosiak. Wartość umowy: 353 441 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
353 441 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 lipca 2026

    Termin ofert: 23 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SKŁAD OPAŁU ROSIAK Sylwia Rosiak (Bełvhatów).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 353 440,50 zł (umowę zawarto 18 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 353 440,50 zł do 404 670,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail