Modernizacja instalacji elektrycznej dedykowanej i okablowania strukturalnego w budynku Urzędu Miejskiego w Parczewie
Zamawiający Gmina Parczew (Parczew, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja instalacji elektrycznej dedykowanej i okablowania strukturalnego w budynku…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 363 988 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4140, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,3 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie
17 października 2025
Termin ofert: 14 listopada 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
28 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
06 listopada 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
16 marca 2026
15 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
18 sierpnia 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Parczew |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 030237434 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Warszawska 24 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Parczew |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 21-200 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubelskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL811 - Bialski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | +48 83 355 12 24 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | +48 83 355 12 26 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@parczew.com |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://umparczew.bip.lubelskie.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-7b8b3f85-e1e8-45ff-8fe9-ee68f11dc8b5 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00395301 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-18 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00481016 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Zadanie realizowane jest w oparciu o umowę nr FELU.02.02-IŻ.00-0001/25-00 Umowa o dofinansowanie Projektu w ramach Działanie 2.2 Cyfrowe Lubelskie w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskich Obszarów Funkcjonalnych (typ projektu 1,2,3,4) Priorytet II Transformacja gospodarcza i cyfrowa regionu program Fundusze Europejskie dla Lubelszczyzny 2021-2027 |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Modernizacja instalacji elektrycznej dedykowanej i okablowania strukturalnego w budynku Urzędu Miejskiego w Parczewie |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na demontażu i montażu nowej instalacji elektrycznej wraz z okablowaniem strukturalnym oraz adaptacją pomieszczenia serwerowni w ramach zadania inwestycyjnego: „Modernizacja instalacji elektrycznej dedykowanej i okablowania strukturalnego w budynku Urzędu Miejskiego w Parczewie”. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego 45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania 45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-03-06 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2026-07-04 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | BCS Holisz, Jaworski Spółka Jawna |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7743212200 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Graniczna 29 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Płock |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 09-407 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 269370,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00156764/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-07-02 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 269370,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).