Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
584 500 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    199 000 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    132 000 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    105 000 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    148 500 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji technicznej na przebudowę dróg gminnych” w rozbiciu na 4 części.

Zamawiający Gmina Garbatka-Letnisko (Garbatka-Letnisko, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji technicznej na przebudowę dróg gminnych” w rozbiciu na 4 części”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 584 500 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina Garbatka-LetniskoGarbatka-Letnisko, Mazowieckie (powiat Kozienicki →)opublikowano 17 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
584 500 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 maja 2026

    Termin ofert: 8 czerwca 2026 08:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    17 sierpnia 2026

    2 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: AMD Usługi Budowlane i Projektowe Małgorzata Droń (części 1, 2, 3); VIA - Inżynieria Lądowa Igor Derpiński (część 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 584 500,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Garbatka-Letnisko

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670223623

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Skrzyńskich 1

1.5.2.)Miejscowość

Garbatka-Letnisko

1.5.3.)Kod pocztowy

26-930

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.7.)Numer telefonu

486210194

1.5.8.)Numer faksu

486210054

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@garbatkaletnisko.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.garbatkaletnisko.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gminagarbatka-letnisko.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie dokumentacji technicznej na przebudowę dróg gminnych” w rozbiciu na 4 części.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-40dfa211-efa6-45b7-9e53-144854116ed8

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00394454

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00031925/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę dróg gminnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00254900

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RIB.IZP.271.5.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

450000,00 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

148500,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dla części I zamówienia „Opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę, rozbudowę dróg gminnych w msc. Garbatka-Letnisko obręb geod. Garbatka Południe – etap II”


1. Zakres prac obejmuje:
1) Opracowanie dokumentacji projektowej na rozbudowę i przebudowę dróg gminnych
w skład której wchodzi:
a) Rozbudowa drogi gminnej ulica: Miła w trybie ustawy ZRID,
b) Przebudowa dróg gminnych ulic: Niecała, A. Mickiewicza, Błotna w istniejącym pasie drogowym,
c) Dokonanie obustronnych podziałów geodezyjnych celem pozyskania terenu pod rozbudowę drogi w trybie spec ustawy zlokalizowanych przy ul. Miłej.
d) Uzgodnienie włączeń do DW 691 ul. J. Kochanowskiego.
e) Budowa zjazdów do każdej posesji z kostki brukowej.
f) Budowa poboczy z gruntu rodzimego.
g) Odwodnienie powierzchniowe.
h) Rozbudowa linie oświetlenia ulicznego w ul. Miła, Niecała, A. Mickiewicza
i) Budowa kanału technologicznego – jeśli zaistnieje taka konieczność.
j) Budowa organizacji ruchu, z tym, że przy ul. Błotnej wprowadzenie drogi jednokierunkowej.
k) Przebudowa infrastruktury kolidującej z planowaną inwestycją.
l) Powyższe parametry mogą ulec zmianie, ze względu na zmianę obowiązujących warunków technicznych, autorską propozycję Wykonawcy lub zlecenie Zamawiającego.
2) Dokonanie uzgodnień lokalizacji zjazdów do posesji z właścicielami nieruchomości, uzgodnienie winno zawierać mapę z lokalizacją zjazdu oraz podpis właściciela nieruchomości, że nie wnosi uwag.
3) Zamawiający zastrzega sobie prawo zlecenia niezależnej firmie przeprowadzenie weryfikacji dokumentacji projektowej.

4.5.3.)Główny kod CPV

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71322500-6 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie sygnalizacji ruchu drogowego

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.5.)Wartość części

150000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dla części II zamówienia „Opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę drogi gminnych w msc. Garbatka Długa”

1. Zakres prac obejmuje:
1) Opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę drogi gminnej w skład której wchodzi:
a) Przebudowa drogi gminnej w msc. Garbatka Długa na odcinku od ul. Z. Herberta
do DW 691, w istniejącym pasie drogowym.
b) Uzgodnienie włączeń do DW 691.
c) Budowa zjazdów do każdej posesji z kostki brukowej.
d) Budowa poboczy z gruntu rodzimego.
e) Odwodnienie powierzchniowe.
f) Budowa kanału technologicznego – jeśli zaistnieje taka konieczność.
g) Budowa organizacji ruchu.
h) Przebudowa infrastruktury kolidującej z planowaną inwestycją.
i) Ustalenie punktów granicznych pasa drogowego aby zapewnić spełnienie warunków wskazanych w § 13 Rozporządzenia Ministra Rozwoju w sprawie standardów technicznych wykonywania geodezyjnych pomiarów sytuacyjnych
i wysokościowych oraz opracowywania i przekazywania wyników tych pomiarów do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
j) Powyższe parametry mogą ulec zmianie, ze względu na zmianę obowiązujących warunków technicznych, autorską propozycję Wykonawcy lub zlecenie Zamawiającego.
2) Dokonanie uzgodnień lokalizacji zjazdów do posesji z właścicielami nieruchomości, uzgodnienie winno zawierać mapę z lokalizacją zjazdu oraz podpis właściciela nieruchomości, że nie wnosi uwag.
3) Zamawiający zastrzega sobie prawo zlecenia niezależnej firmie przeprowadzenie weryfikacji dokumentacji projektowej.

4.5.3.)Główny kod CPV

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71322500-6 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie sygnalizacji ruchu drogowego

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.5.)Wartość części

150000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dla części III zamówienia „Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę drogi gminnej w msc. Garbatka-Letnisko obręb geod. Garbatka Podlas”

1. Zakres prac obejmuje:
1) Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę drogi w skład której wchodzi:
a) Budowa drogi gminnej o długości ok. 712 m, na odcinku od ul. Czarnoleskiej poprzez ul. Jodłową do ul. Z. Herberta obręb geodezyjny Garbatka Podlas w trybie ustawy ZRID.
b) Dokonanie podziałów geodezyjnych celem pozyskania terenu pod budowę drogi w trybie spec ustawy (dot. dziełek o nr ew. m.in.: 61/4, 61/2, 62, 64/2, 65/4, 66/7, 68, 74/1, 77/7, 77/2, 80/6, 81, 85, 86, 87, 88/2, 89/4, 92, 93, 94, 95/2, 115/7, 115/2 obręb geodezyjny Garbatka Podlas).
c) Budowa chodnika jednostronnego z kostki brukowej.
d) Budowa skrzyżowania z ulicą Korczaka oraz Z. Herberta.
e) Budowa zjazdów do każdej posesji z kostki brukowej.
f) Budowa poboczy z gruntu rodzimego.
g) Odwodnienie powierzchniowe.
h) Rozbudowa sieci wodno-kanalizacyjnej.
i) Rozbudowa oświetlenia ulicznego.
j) Budowa kanału technologicznego – jeśli zaistnieje taka konieczność.
k) Budowa organizacji ruchu.
l) Przebudowa infrastruktury kolidującej z planowaną inwestycją.
m) Powyższe parametry mogą ulec zmianie, ze względu na zmianę obowiązujących warunków technicznych, autorską propozycję Wykonawcy lub zlecenie Zamawiającego.
2) Dokonanie uzgodnień lokalizacji zjazdów do posesji z właścicielami nieruchomości, uzgodnienie winno zawierać mapę z lokalizacją zjazdu oraz podpis właściciela nieruchomości, że nie wnosi uwag.
3) Zamawiający zastrzega sobie prawo zlecenia niezależnej firmie przeprowadzenie weryfikacji dokumentacji projektowej.
4) Tern objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Cześć działek została przejęta pod pas drogowy, tj.: 57/43, 58/9, 59/27, 59/14, 60/9, 63/8, 98/16, 506/9, 507/10, 101/13, 105/2, 105/13, 105/14, 107/1, 107/4, 107/11, 115/4).

4.5.3.)Główny kod CPV

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71322500-6 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie sygnalizacji ruchu drogowego

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.5.)Wartość części

100000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dla części IV zamówienia „Opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę dróg gminnych w msc. Garbatka-Letnisko obręb geod. Garbatka Południe etap I”

1. Zakres prac obejmuje:
1) Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę dróg gminnych w skład której wchodzi:
a) Przebudowa drogi gminnej ul. Kościuszki, Kilińskiego, Staszica i M. Reja o długości ok. 1.000 m, w istniejącym pasie drogowym.
b) Budowa chodnika przy ul. Kościuszki, Staszica, Reja.
c) Uzgodnienie włączeń do DW 691 ul. J. Kochanowskiego.
d) Budowa zjazdów do każdej posesji z kostki brukowej.
e) Budowa poboczy z gruntu rodzimego.
f) Odwodnienie powierzchniowe.
g) Budowa kanału technologicznego – jeśli zaistnieje taka konieczność.
h) Budowa organizacji ruchu.
i) Powyższe parametry mogą ulec zmianie, ze względu na zmianę obowiązujących warunków technicznych, autorską propozycję Wykonawcy lub zlecenie Zamawiającego.
j) Przebudowa infrastruktury kolidującej z planowaną inwestycją.
2) Dokonanie uzgodnień lokalizacji zjazdów do posesji z właścicielami nieruchomości, uzgodnienie winno zawierać mapę z lokalizacją zjazdu oraz podpis właściciela nieruchomości, że nie wnosi uwag.
3) Zamawiający zastrzega sobie prawo zlecenia niezależnej firmie przeprowadzenie weryfikacji dokumentacji projektowej.

4.5.3.)Główny kod CPV

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71322500-6 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie sygnalizacji ruchu drogowego

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.5.)Wartość części

50000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

199000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

206500,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

199000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AMD Usługi Budowlane i Projektowe Małgorzata Droń

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7161355806

7.3.4)Miejscowość

Puławy

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

199000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

19 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

132000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

152200,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

132000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AMD Usługi Budowlane i Projektowe Małgorzata Droń

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7161355806

7.3.4)Miejscowość

Puławy

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

132000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

19 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

105000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

127300,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

105000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AMD Usługi Budowlane i Projektowe Małgorzata Droń

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7161355806

7.3.4)Miejscowość

Puławy

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

105000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

19 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

148500,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

149000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

148500,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

VIA - Inżynieria Lądowa Igor Derpiński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6641859363

7.3.4)Miejscowość

Starachowice

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

148500,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

19 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71322000-1Usługi inżynierii projektowej w zak…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
244 496 zł
Próbka: 69 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
114 000 zł375 662 zł
Rozstęp międzykwartylowy
261 662 zł
Źródło próbki
CPV 71322000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
114 000 zł
Mediana
244 496 zł
Górny kwartyl
375 662 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Garbatka-Letnisko prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Garbatka-Letnisko.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 584 500 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71322000-1 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: AMD Usługi Budowlane i Projektowe Małgorzata Droń (Puławy). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.