Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
387 140 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Zagospodarowanie terenu przy zbiornikach retencyjnych w miejscowości Jaćmierz • roboty rozbiórkowe • umocnienie brzegu zbiornika • wykonanie ścieżek z kostki brukowej • wykonanie ogrodzenia stawu • obiekty małej architektury w miejscu publi
    Wartość umowy
    252 963 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Zagospodarowanie działki nr 943 w Zarszynie przy ul. Bieszczadzkiej • roboty rozbiórkowe • wykonanie zagospodarowania terenu działki
    Wartość umowy
    134 177 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zagospodarowanie przestrzeni publicznej wokół stawów w Jaćmierzu oraz działki o nr ewid. 943 w Zarszynie.

Zamawiający Gmina Zarszyn (Zarszyn, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Zagospodarowanie przestrzeni publicznej wokół stawów w Jaćmierzu oraz działki o nr ewid.…”, wybierając ofertę wykonawcy SZYMO-BUD Jarosław Bałazy. Łączna wartość umów: 387 140 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina ZarszynZarszyn, Podkarpackie (powiat Sanocki →)opublikowano 17 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
387 140 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 czerwca 2026

    Termin ofert: 9 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma SZYMO-BUD Jarosław Bałazy za łącznie 387 140,12 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail