Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Wszystkie złożone oferty w postępowaniu podlegały odrzuceniu, albowiem treść każdej ze złożonych ofert jest niezgodna z warunkami zamówienia w stopniu uniemożliwiającym ich poprawienie

Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup, dostawa i wdrożenie sprzętu IT/OT wraz z licencjami w ramach Grantu w projekcie: „Cyberbezpieczne Wodociągi”

Zamawiający Zaniemyskie Wodociągi Sp. z o.o. (Zaniemyśl, Wielkopolskie) opublikował wynik postępowania „Zakup, dostawa i wdrożenie sprzętu IT/OT wraz z licencjami w ramach Grantu w projekcie:…”.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 413 911 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Wszystkie złożone oferty w postępowaniu podlegały odrzuceniu, albowiem treść każdej ze złożonych ofert jest niezgodna z warunkami zamówienia w stopniu uniemożliwiającym ich poprawienie. Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZANIEMYSKIE WODOCIĄGI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.)Oddział zamawiającego

ul. Sosnowa 4 , 63-020 Zaniemyśl

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 366202473

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Sosnowa 4

1.5.2.)Miejscowość

Zaniemyśl

1.5.3.)Kod pocztowy

63-020

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL418 - Poznański

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@zaniemyskiewodociągi.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://zaniemyskiewodociagi.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zaniemyskiewodociagi.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup, dostawa i wdrożenie sprzętu IT/OT wraz z licencjami w ramach Grantu w projekcie: „Cyberbezpieczne Wodociągi”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bfdd7075-a19d-4503-b18f-73b4d6c4f196

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00394314

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„Cyberbezpieczne Wodociągi” realizowane w ramach Inwestycji C3.1.1 „Cyberbezpieczeństwo – CyberPL”, finansowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00378110

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

CP2/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa sprzętu IT/OT wraz z licencjami:
1) Oprogramowanie do wykonywania kopii zapasowych (1 rok) – 1 szt. (O16)
2) Oprogramowanie do monitorowania infrastruktury informatycznej (1 rok) – 1 szt. (O33)
3) Serwer fizyczny niezbędny do zainstalowania produktu lub wdrożenia rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa, w tym usług HA – 1 szt. (S13)
4) Macierz dyskowa – niezbędna do zapewnienia ciągłości działania usług oraz przechowywania kopii zapasowych – 1 szt. (S16)
5) Network Attached Storage (NAS) urządzenie do magazynowania zmapowanych zasobów sieciowych – 1 szt. (S21)
6) Przełącznik zarządzalny 48 portów z obsługą VLAN, MACsec, standardu 802.1X – 1 szt. (S27)
7) Klucz sprzętowy U2Fdo podwójnej weryfikacji – 10 szt. (S29)
8) Access Point WiFi z obsługą standardu 802.1x oraz WPA3- Enterprise, min. standard 802.11 b g n ax, posiadający port RJ45, pracujące w trybie z kontrolerem, – 4 szt. (S34)
9) Wdrożenie urządzeń /oprogramowania/rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa: Wdrożenie usług katalogowych AD, konfiguracja macierzy, montaż i konfiguracja AP w siedzibie Zamawiającego (U09).
10) Urządzenie UPS o mocy min. 800VA tower – 7 szt.(Z1)
11) Wdrożenie urządzeń/oprogramowania/rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa: uruchomienie odmiejscowania kopii bezpieczeństwa NAS (U09).
12) UPS o mocy min. 1000VA– 5 szt.(Z1)
13) Dostawa, wdrożenie i konfiguracja sprzętu IT: UTM wraz z tunelem VPN-Ipsec z siedzibą (S07)
14) Network Attached Storage (NAS) urządzenie dla odmiejscowionej kopii zapasowej (S21) – 1 szt.

Dostawa i wdrożenie do Zaniemyskie Wodociągi Sp. z o.o., ul Sosnowa 4, 63-020 Zaniemyśl, w godzinach pracy Zamawiającego.

Dostarczany przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, wyprodukowany nie wcześniej niż 1 rok przed datą dostarczenia go do Zamawiającego, pochodzić z autoryzowanego kanału dystrybucji producenta w Polsce, być objęty serwisem producenta lub autoryzowanego partnera serwisowego na terenie Polski.

4.5.3.)Główny kod CPV

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

48820000-2 - Serwery

30233141-1 - Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

48760000-3 - Pakiety oprogramowania do ochrony antywirusowej

48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego

48420000-8 - Pakiety oprogramowania do zarządzania urządzeniami i zestawy pakietów oprogramowania

48620000-0 - Systemy operacyjne

48700000-5 - Pakiety oprogramowania użytkowego

72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Wszystkie złożone oferty w postępowaniu podlegały odrzuceniu, albowiem treść każdej ze złożonych ofert jest niezgodna z warunkami zamówienia w stopniu uniemożliwiającym ich poprawienie.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30236000-2Różny sprzęt komputerowy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
413 911 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
135 201 zł613 156 zł
Rozstęp międzykwartylowy
477 955 zł
Źródło próbki
CPV 30236000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
135 201 zł
Mediana
413 911 zł
Górny kwartyl
613 156 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zaniemyskie Wodociągi Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zaniemyśl.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30236000-2 (Różny sprzęt komputerowy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.