Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 120 606 zł
Umowa zawarta
14 sierpnia 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 2 120 606 zł – 3 736 740 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa ścieżek rowerowych: etap I - przy drodze wojewódzkiej nr 534; etap II - od DW 534 do Ośrodka Chopinowskiego w Szafarni”

Zamawiający Gmina Radomin (Radomin, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa ścieżek rowerowych: etap I - przy drodze wojewódzkiej nr 534; etap II - od DW 534…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane Sp. z o.o. Wartość umowy: 2 120 606 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina RadominRadomin, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 17 sierpnia 2026
Wartość umowy
2 120 606 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 lipca 2026

    Termin ofert: 15 lipca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 sierpnia 2026

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane Sp. z o.o. (Brodnica), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 120 606,16 zł (umowę zawarto 14 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 2 120 606,16 zł do 3 736 740,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail