Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
MKM Market Małgorzata Modzelewska· Warszawa
Wartość umowy
1 041 687 zł
Umowa zawarta
12 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 21 września 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 1 041 687 zł – 1 948 320 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji producenta serwerów, macierzy i przełączników sieciowych40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup sprzętu komputerowego, licencji i wdrożenia dla Urzędu Gminy Wieliszew w ramach konkursu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”

Zamawiający Gmina Wieliszew (Wieliszew, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup sprzętu komputerowego, licencji i wdrożenia dla Urzędu Gminy Wieliszew w ramach…”, wybierając ofertę wykonawcy MKM Market Małgorzata Modzelewska. Wartość umowy: 1 041 687 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina WieliszewWieliszew, Mazowieckie (powiat Legionowski →)opublikowano 17 sierpnia 2026
Wartość umowy
1 041 687 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MKM Market Małgorzata Modzelewska (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 041 687,00 zł (umowę zawarto 12 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 1 041 687,00 zł do 1 948 320,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 21 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail