Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
BALTIC Sp. z o.o.· Wrocław
Wartość umowy
529 530 zł
Umowa zawarta
29 czerwca 2026
Okres realizacji
112 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 529 530 zł – 752 077 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena85%Gwarancja jakości15%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa Magazynu Obrony Cywilnej wraz z przebudową linii kablowej SN-15 kV oraz linii kablowej nn 0,4 kV-wlz w ramach usuwania kolizji przy ul. Poznańskiej 384C w Inowrocławiu.

Zamawiający Powiat Inowrocławski (Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa Magazynu Obrony Cywilnej wraz z przebudową linii kablowej SN-15 kV oraz linii…”, wybierając ofertę wykonawcy BALTIC Sp. z o.o. Wartość umowy: 529 530 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
529 530 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BALTIC Sp. z o.o. (Wrocław).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 529 530,17 zł (umowę zawarto 29 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 529 530,17 zł do 752 077,35 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 112 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Inowrocławski

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 092350719

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Mątewska 17

1.5.2.)Miejscowość

Inowrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

88-100

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL617 - Inowrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

52 3592 237

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@inowroclaw.powiat.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.inowroclaw.powiat.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/inowroclaw.powiat/proceedings

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa Magazynu Obrony Cywilnej wraz z przebudową linii kablowej SN-15 kV oraz linii kablowej nn 0,4 kV-wlz w ramach usuwania kolizji przy ul. Poznańskiej 384C w Inowrocławiu.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-37e80d42-af80-46ae-97bb-4e7ce2c23dd4

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00393882

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00050487/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Budowa Magazynu Obrony Cywilnej wraz z przebudową linii kablowej SN-15 kV oraz linii kablowej nn 0,4 kV-wlz w ramach usuwania kolizji przy ul. Poznańskiej 384C w Inowrocławiu.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00268516

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.272.1.8.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zadanie polegające na budowie Magazynu Obrony Cywilnej wraz z przebudową linii kablowej SN-15 kV oraz linii kablowej nn 0,4 kV-wlz w ramach usuwania kolizji przy ul. Poznańskiej 384C na działce o nr ew. 10/10, 10/9, obręb 0070 Inowrocław. Przedmiot zamówienia polega na wykonaniu robót budowlanych w oparciu o dokumentację stanowiącą załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

529530,17 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

752077,35 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

529530,17 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BALTIC Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

384575071

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

529530,17 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

112 dni

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Termin wykonania: 16 tygodni.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Inowrocławski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Inowrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 529 530 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BALTIC Sp. z o.o. (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.