Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość wybranych ofert
506 395 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1obejmuje dostawę, montaż i serwis gwarancyjny klimatyzatorów dla lokalizacji Ul. Długa 1/2, ilość szt.: 2, oraz Prawo opcji zakupu klimatyzatorów szt.: 2 zgodnie z zał. nr 1 do OPZ
    Cena wybranej oferty
    30 606 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2obejmuje dostawę, montaż i serwis gwarancyjny klimatyzatorów dla lokalizacji Ul. Szamarzewskiego 84, ilość szt.: 30, oraz Prawo opcji zakupu klimatyzatorów szt.: 7 zgodnie z zał. Nr 2 do OPZ
    Cena wybranej oferty
    345 784 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3obejmuje dostawę, montaż i serwis gwarancyjny klimatyzatorów dla lokalizacji: Ul. Przybyszewskiego 49 , ilość szt. : 8, oraz Prawo opcji zakupu klimatyzatorów szt.: 6, zgodnie z zał. Nr 3 do OPZ
    Cena wybranej oferty
    130 004 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji serwisu20%Okres gwarancji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa i montaż klimatyzatorów w budynkach Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Poznaniu

Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa i montaż klimatyzatorów w budynkach Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w…”, wybierając ofertę wykonawcy JP BUDOWA ENERGIA Sp. z o.o. Łączna wartość ofert: 506 395 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Uniwersytecki Szpital Kliniczny w PoznaniuPoznań, Wielkopolskieopublikowano 17 sierpnia 2026
Łączna wartość ofert
506 395 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 czerwca 2026

    Termin ofert: 3 lipca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 3 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma JP BUDOWA ENERGIA Sp. z o.o. za łącznie 506 395,01 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288834

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Stanisława Przybyszewskiego 49

1.5.2.)Miejscowość

Poznań

1.5.3.)Kod pocztowy

60-355

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.5.7.)Numer telefonu

61 8691100

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@usk.poznan.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.skhs.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=cb90c58c-9952-44b8-b89b-8a7a509108da

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa i montaż klimatyzatorów w budynkach Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Poznaniu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-45affe3d-90e8-4dda-866d-778c3c927567

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00393468

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00035644/93/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.73 Dostawa i montaż klimatyzatorów w budynkach Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Poznaniu.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP/156/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

371590 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 1 obejmuje dostawę, montaż i serwis gwarancyjny klimatyzatorów dla lokalizacji
Ul. Długa 1/2, ilość szt.: 2, oraz Prawo opcji zakupu klimatyzatorów szt.: 2 zgodnie z zał. nr 1 do OPZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

39717200-3 - Urządzenia klimatyzacyjne

4.5.5.)Wartość części

25400 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 2 obejmuje dostawę, montaż i serwis gwarancyjny klimatyzatorów dla lokalizacji
Ul. Szamarzewskiego 84, ilość szt.: 30, oraz Prawo opcji zakupu klimatyzatorów szt.: 7 zgodnie z zał. Nr 2 do OPZ

4.5.3.)Główny kod CPV

39717200-3 - Urządzenia klimatyzacyjne

4.5.5.)Wartość części

252100 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 3 obejmuje dostawę, montaż i serwis gwarancyjny klimatyzatorów dla lokalizacji: Ul. Przybyszewskiego 49 , ilość szt. : 8, oraz Prawo opcji zakupu klimatyzatorów szt.: 6, zgodnie z zał. Nr 3 do OPZ

4.5.3.)Główny kod CPV

39717200-3 - Urządzenia klimatyzacyjne

4.5.5.)Wartość części

94090 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

30606,35 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

30606,35 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

30606,35 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

JP BUDOWA ENERGIA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7662004704

7.3.3)Ulica

Wiejska

7.3.4)Miejscowość

Wągrowiec

7.3.5)Kod pocztowy

62-100

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

30606 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

28 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

345784,19 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

345784,19 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

345784,19 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

JP BUDOWA ENERGIA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7662004704

7.3.3)Ulica

Wiejska

7.3.4)Miejscowość

Wągrowiec

7.3.5)Kod pocztowy

62-100

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

345784 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

28 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

130004,47 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

130004,47 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

130004,47 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

JP BUDOWA ENERGIA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7662004704

7.3.3)Ulica

Wiejska

7.3.4)Miejscowość

Wągrowiec

7.3.5)Kod pocztowy

62-100

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

130004 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

28 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39717200-3Urządzenia klimatyzacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 506 395 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39717200-3 (Urządzenia klimatyzacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: JP BUDOWA ENERGIA Sp. z o.o. (Wągrowiec). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.