Świadczenie usług rekreacyjnosportowych dla pracowników Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Poznaniu, dzieci pracowników oraz osób towarzyszących, a także osób na umowach cywilnoprawnych
Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług rekreacyjnosportowych dla pracowników Uniwersyteckiego Szpitala…”, wybierając ofertę wykonawcy Benefit Systems Spółka Akcyjna. Cena wybranej oferty: 12 636 450 zł. Złożono 1 ofertę.
- Cena wybranej oferty
- 12 636 450 zł
- Liczba ofert
- 1 oferta
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2290, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
22 lipca 2026
Termin ofert: 25 sierpnia 2026 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
23 lipca 2026
Zmienia wersję 507416-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
01 września 2026
1 oferta1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Benefit Systems Spółka Akcyjna (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 12 636 450,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu |
| REGON | 000288834 |
| Adres | ul. Przybyszewskiego 49, 60-355 Poznań |
| Region (NUTS) | PL415 – Wielkopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Świadczenie usług rekreacyjnosportowych dla pracowników Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Poznaniu, dzieci pracowników oraz osób towarzyszących, a także osób na umowach cywilnoprawnych |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33111650-2 - Urządzenia do mammografii |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Wybrany wykonawca | Benefit Systems Spółka Akcyjna, Warszawa |
| Wartość wybranej oferty | 12 636 450 PLN |
| Liczba złożonych ofert | 1 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).