Belantamab mafodotin w ramach realizacji Programu Lekowego B.54 Leczenie chorych na szpiczaka plazmocytowego - 1 pakiet asortymentowy
Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Belantamab mafodotin w ramach realizacji Programu Lekowego B.54 Leczenie chorych na…”, wybierając ofertę wykonawcy GSK Services Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 22 655 500 zł. Złożono 1 ofertę.
- Cena wybranej oferty
- 22 655 500 zł
- Liczba ofert
- 1 oferta
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2290, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
13 lipca 2026
Termin ofert: 21 sierpnia 2026 12:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
01 września 2026
1 oferta1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy GSK Services Sp. z o.o. (Poznań).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 22 655 500,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem