Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
234 826 zł
Umowa zawarta
10 sierpnia 2026
Okres realizacji
40 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 234 826 zł – 454 067 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych na działkach nr 39, 60, 1646 oraz 1675 w obrębie Stubno

Zamawiający Gmina Stubno (Stubno, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych na działkach nr 39, 60, 1646 oraz 1675 w…”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Transportowo-Drogowy Jolanta Oleksów. Wartość umowy: 234 826 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina StubnoStubno, Podkarpackie (powiat Przemyski →)opublikowano 14 sierpnia 2026
Wartość umowy
234 826 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 lipca 2026

    Termin ofert: 21 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    14 sierpnia 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Transportowo-Drogowy Jolanta Oleksów (Przemyśl), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 234 825,70 zł (umowę zawarto 10 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 234 825,70 zł do 454 066,53 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 40 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail