Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
81 180 zł
Umowa zawarta
7 sierpnia 2026
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 81 180 zł – 172 200 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres dodatkowej gwarancji i rękojmi na wykonane roboty budowlane40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Budowa sieci energetycznej: linii napowietrzno - kablowej oświetlenia drogowego w miejscowości Turośl, ul. Kościelna" wraz z zakupem i montażem lamp solarnych

Zamawiający Gmina Turośl ul. Jana Pawła II 49 18-525 Turośl (Turośl, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „"Budowa sieci energetycznej: linii napowietrzno - kablowej oświetlenia drogowego w…”, wybierając ofertę wykonawcy INSBUD Sylwia Olszewska. Wartość umowy: 81 180 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
81 180 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 lipca 2026

    Termin ofert: 20 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    14 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy INSBUD Sylwia Olszewska (Łomża, Giełczyn), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 81 180,00 zł (umowę zawarto 7 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 81 180,00 zł do 172 200,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail