Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
254 333 zł
Umowa zawarta
13 sierpnia 2026
Okres realizacji
112 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 254 333 zł – 830 250 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa pistoletów samopowtarzalnych kal. 9x19 mm Parabellum w wersji szkoleniowej wraz z wyposażeniem

Zamawiający Szkoła Policji w Pile (Piła, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa pistoletów samopowtarzalnych kal. 9x19 mm Parabellum w wersji szkoleniowej wraz z…”, wybierając ofertę wykonawcy KALIBER Sp. z o.o. Wartość umowy: 254 333 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Szkoła Policji w PilePiła, Wielkopolskie (powiat Pilski →)opublikowano 14 sierpnia 2026
Wartość umowy
254 333 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 lipca 2026

    Termin ofert: 30 lipca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    14 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KALIBER Sp. z o.o. (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 254 333,25 zł (umowę zawarto 13 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 254 333,25 zł do 830 250,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 112 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZKOŁA POLICJI W PILE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 570290663

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Staszica 7

1.5.2.)Miejscowość

Piła

1.5.3.)Kod pocztowy

64-920

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL411 - Pilski

1.5.7.)Numer telefonu

(47) 7742111

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@sppila.policja.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pila.szkolapolicji.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1347039

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Szkolenie Policji

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa pistoletów samopowtarzalnych kal. 9x19 mm Parabellum w wersji szkoleniowej wraz z wyposażeniem

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-caa4033b-e9bf-4168-9635-7434f2440c26

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00393137

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00130800/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.10 Dostawa pistoletów samopowtarzalnych kal. 9x19 Parabellum w wersji szkoleniowej wraz z wyposażeniem

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00355370

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

14/ZZP-135/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

199519,81 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa pistoletów samopowtarzalnych kal. 9x19 mm Parabellum w wersji szkoleniowej, przeznaczonych do treningu bezstrzałowego wraz z wyposażeniem, w ilości 75 kpl.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia - Specyfikacji technicznej dla pistoletu samopowtarzalnego bezkurkowego kal. 9x19 mm w wersji szkolnej, przeznaczonego do treningu bezstrzałowego w ilości 75 kpl, który stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Wyrób musi być pod względem konstrukcyjnym oraz funkcjonalnym zgodny z bojową wersją pistoletu samopowtarzalnego kal. 9x19 mm Parabellum wymienionego w § 1 Decyzji Nr 48 Komendanta Głównego Policji z dnia 8 lutego 2022 r. w sprawie ustalenia wzorów i typów uzbrojenia Policji (Dz. Urz. KGP z 2022 r., poz. 71 z późn. zm).
Zamawiający nie dopuszcza zaoferowania tzw. „przekrojów broni”.
Wykonawca zobowiązany jest udzielić gwarancji na okres:
1) minimum 60 miesięcy – gwarancja na pistolety i magazynki;
2) minimum 36 miesięcy - gwarancja na zestaw do czyszczenia i konserwacji, pudełko transportowe;
3) minimum 36 miesięcy - gwarancja na kaburę i ładownicę,
- licząc od daty odbioru przedmiotu zamówienia przez Zamawiającego.
Okres gwarancji stanowi jedno z kryteriów oceny ofert. Za udzielenie dłuższego okresu gwarancji niż minimalny zostaną przyznane punkty zgodnie z rozdziałem XVIII SWZ. Szczegółowe warunki gwarancji zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 2 do SWZ).
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Termin realizacji zamówienia: do 16 tygodni od daty podpisania umowy.
Przedmiot zamówienia należy dostarczyć do Wydziału Zaopatrzenia i Transportu Szkoły Policji w Pile przy Placu Staszica 7.
Koszty dostawy ponosi Wykonawca.

4.5.3.)Główny kod CPV

35321100-1 - Pistolety

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

254333,25 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

830250,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

254333,25 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KALIBER Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5260209627

7.3.3)Ulica

Kolbego 16

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-781

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

254333,25 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

112 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Policji w Pile prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Piła.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 254 333 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 35321100-1 (Pistolety). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: KALIBER Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.