Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Przygotowanie i dostarczanie obiadów dla uczniów Zespołu Szkół Specjalnych Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach

Zamawiający Zespół Szkół Specjalnych Nr 4 (Czechowice-Dziedzice, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przygotowanie i dostarczanie obiadów dla uczniów Zespołu Szkół Specjalnych Nr 4 w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 331 205 zł
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkół Specjalnych Nr 4

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000835897

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Nad Białką 1e

1.4.2.)Miejscowość

Czechowice-Dziedzice

1.4.3.)Kod pocztowy

43-502

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL225 - Bielski

1.4.7.)Numer telefonu

(32) 215-35-86

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariatzs4@wp.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zss4.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-49729869-383a-11ef-880f-0e435a8a43bc

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00392765

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-14

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie sektorowe

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00392630

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Przygotowanie i dostarczanie obiadów dla uczniów Zespołu Szkół Specjalnych Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i dostarczanie obiadów dla uczniów Zespołu Szkół Specjalnych Nr 4 w Czechowicach – Dziedzicach.
2. Szczegółowy opis świadczenia usługi wytwarzania i dostarczania posiłków dla uczniów Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 stanowi Załącznik nr 4 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-30

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2024-09-03 do 2026-06-25

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

P.H.U JANOTA Krzysztof Janota

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 5481070429

4.3.3.)Ulica

ul. Centralna

4.3.4.)Miejscowość

Ogrodzona

4.3.5.)Kod pocztowy

43-426

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

774552,48 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00484003/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-26

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

470189,32 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

dokonano jednokrotnego wznowienia zgodnie z postępowaniem na podstawie obopólnego wyrażenia zgody na rok 2025/2026 w terminie 03.09.2025 do 25.06.2026 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55524000-9Usługi dostarczania posiłków do szk…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
331 205 zł
Próbka: 21 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
223 538 zł586 450 zł
Rozstęp międzykwartylowy
362 912 zł
Źródło próbki
CPV 55524000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
223 538 zł
Mediana
331 205 zł
Górny kwartyl
586 450 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół Specjalnych Nr 4 prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Czechowice-Dziedzice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55524000-9 (Usługi dostarczania posiłków do szkół). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.