Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 570 000 zł
Umowa zawarta
13 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 13 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 1 570 000 zł – 1 950 439 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużenie okresu gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja drogi gminnej 364865K w km 0+000 – 2+830 ul. Partyzantów w Szczawnicy

Zamawiający Miasto i Gmina Szczawnica (Szczawnica, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja drogi gminnej 364865K w km 0+000 – 2+830 ul. Partyzantów w Szczawnicy”, wybierając ofertę wykonawcy MORCIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 1 570 000 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Miasto i Gmina SzczawnicaSzczawnica, Małopolskie (powiat Nowotarski →)opublikowano 14 sierpnia 2026
Wartość umowy
1 570 000 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MORCIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Ochotnica Dolna), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 570 000,00 zł (umowę zawarto 13 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 1 570 000,00 zł do 1 950 438,77 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 13 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail