ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Wykonanie kompleksowej aktualizacji istniejącej dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn. „Adaptacja obiektu biurowo-administracyjnego na potrzeby WIIH we Wrocławiu”.

Zamawiający Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Wykonanie kompleksowej aktualizacji istniejącej dokumentacji projektowej dla zadania…”. Termin składania ofert minął 24 sierpnia 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 259 281 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
24 sierpnia 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena70%termin realizacji umowy w zakresie podstawowym - ETAP II30%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    13 sierpnia 2026

    Termin ofert: 24 sierpnia 2026 10:00
  2. Wynik postępowania

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa aktualizacja istniejącej dokumentacji projektowej dla adaptacji obiektu biurowo-administracyjnego na potrzeby WIIH we Wrocławiu, wraz z analizą dokumentacji, aktualizacją wielobranżową, przedmiarów, kosztorysów, uzyskaniem opinii, uzgodnień i decyzji oraz nadzorem autorskim.

  • 2

    Zakresoraz w razie potrzeby uzyskanie zamiennego pozwolenia na budowę w zakresie wynikającym ze zaktualizowanej dokumentacji.

  • 3

    ZakresOpcja jest uruchamiana na oddzielne zlecenia, a dla nadzoru autorskiego wskazano terminy realizacji do 15.12.2026 r., 15.12.2027 r. i 15.12.2028 r. zależnie od roku uruchomienia.

  • 4

    WarunkiWykonawca wykazuje doświadczenie w co najmniej jednej usłudze aktualizacji lub opracowania dokumentacji dla budynku użyteczności publicznej o wartości inwestycji minimum 1 000 000,00 zł brutto oraz w co najmniej jednej usłudze dotyczącej obiektu wpisanego do rejestru lub ewidencji zabytków z wymaganym uzgodnieniem organu ochrony zabytków.

  • 5

    WarunkiZamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy, nie przewiduje wadium ani zaliczek, a umowa może być zmieniana w granicach wskazanych w SWZ i projektowanych postanowieniach umowy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej we Wrocławiu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000136952

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ofiar Oświęcimskich 15A

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

50-069

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.)Numer telefonu

71 3442038

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@wiih.wroclaw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/wiih-wroclaw

1.6.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający

Administracja zespolona

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność

Działalność kontrolna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie kompleksowej aktualizacji istniejącej dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn. „Adaptacja obiektu biurowo-administracyjnego na potrzeby WIIH we Wrocławiu”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1180ec4b-2c13-4a91-b333-aaca8c32ef4c

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00392135

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00147355/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Aktualizacja dokumentacji (Inwentaryzacja, ekspertyzy, PFU, pozwolenia, uzgodnienia, projekty branżowe, kosztorysy, STWiORB)

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1180ec4b-2c13-4a91-b333-aaca8c32ef4c

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

Złożenie oferty jest możliwe wyłącznie na platformie e-zamówienia zgodnie z
instrukcją zamieszczoną na stronie:

https://ezamowienia.gov.pl/pl/

Adres postępowania: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-1180ec4b-2c13-4a91-b333-aaca8c32ef4c

Identyfikator postępowania: ocds-148610-1180ec4b-2c13-4a91-b333-aaca8c32ef4c

Pozostała korespondencja pomiędzy Wykonawcą a Zamawiającym będzie prowadzona w formie elektronicznej za pomocą poczty
elektronicznej platformy zakupowej.

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz Informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w Regulaminie platformy e-Zamowienia.

Ofertę należy złożyć w języku polskim, sporządzoną pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (opatrzoną kwalifikowanym podpisem elektronicznym) lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.

Sposób złożenia podpisu kwalifikowanego został opisany przez dostawcę posiadanego przez Wykonawcę podpisu.

Sposób złożenia podpisu zaufanego został opisany pod adresem:
https://www.biznes.gov.pl/pl/firma/sprawy-urzedowe/chce-zalatwic-sprawe-przez-internet/profil-zaufany-i-podpis-zaufany

Sposób złożenia podpisu osobistego został opisany pod adresem:
https://www.gov.pl/web/e-dowod/podpis-osobisty.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Wykonawca posiada prawo do sprostowania lub uzupełnienia danych osobowych zgodnie
z art. 16 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób
fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia
dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1 z późn. zm.)- dalej RODO.
Jednakże zmiana danych osobowych nie skutkuje zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia ani zmianą postanowień
umowy w sprawie zamówienia publicznego w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Żądanie ograniczenia przetwarzania danych osobowych złożone przez Wykonawcę
zgodnie z art. 18 ust. 1 RODO nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia postępowania

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

BA.272.4.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej aktualizacji istniejącej dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn. „„Adaptacja obiektu biurowo-administracyjnego na potrzeby Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej we Wrocławiu”, w tym analiza i weryfikacja dokumentacji, opracowanie kompletnej aktualizacji wielobranżowej, aktualizacja przedmiarów oraz kosztorysów inwestorskich, uzyskanie wymaganych opinii, uzgodnień i decyzji, wsparcie przy prowadzonym postępowaniu na roboty budowlane a następnie pełnienie nadzoru autorskiego z zastrzeżeniem, że przedmiot umowy został podzielony na zamówienie podstawowe i zamówienie realizowane w ramach prawa opcji.

4.2.6.)Główny kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71244000-0 - Kalkulacja kosztów, monitoring kosztów

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zamówienie realizowane w ramach prawa opcji - pełnienie nadzoru autorskiego w okresie od podpisania umowy do 15.12.2028 r. oraz uzyskanie w razie potrzeby, w imieniu Zmawiającego, zamiennego pozwolenia na budowę w zakresie wynikającym ze zaktualizowanej dokumentacji projektowej, nieobjętym pozwoleniem uzyskanym przez Zamawiającego od podpisania umowy do 31.03.2027 r.

Opcja, będzie udzielana na podstawie oddzielnych zleceń, z zastrzeżeniem, że:
1) termin pełnienie nadzoru autorskiego w ramach uruchomionych opcji będzie możliwy do zrealizowania w zakresie:
a) opcji uruchamianych w 2026 r. do 15.12.2026 r.,
b) opcji uruchamianych w 2027 r. do 15.12.2027 r.
c) opcji uruchamianych w 2028 r. do 15.12.2028 r.
d) termin uzyskanie w razie potrzeby, w imieniu Zmawiającego, zamiennego pozwolenia na budowę w zakresie wynikającym ze zaktualizowanej dokumentacji projektowej, nieobjętym pozwoleniem uzyskanym przez Zamawiającego od podpisania umowy do 31.03.2027 r.

Opcja jest uprawnieniem Zamawiającego, a brak realizacji prawa opcji nie może stanowić podstawy do roszczeń ze strony Wykonawcy. Sposób uruchamiania opcji został opisany w Załączniku nr 9 do SWZ – Projekt umowy z załącznikami.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2028-12-15

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Przy wyborze oferty Zamawiający będzie się kierował kryteriami cena oraz termin wykonania zamówienia.

Ocenie będą podlegać wyłącznie oferty nie podlegające odrzuceniu.

Za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta z najwyższą ilością punktów określonych w kryteriach.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

70

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

termin realizacji umowy w zakresie podstawowym - ETAP II

4.3.6.)Waga

30

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

Zdolności techniczne:
Zamawiający w zakresie zdolności technicznej, uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że wykonał:
1) co najmniej jedną usługę polegającą na opracowaniu od podstaw albo kompleksowej aktualizacji wielobranżowej dokumentacji projektowej dla remontu lub przebudowy lub rozbudowy lub rewitalizacji istniejącego budynku użyteczności publicznej, obejmującą łącznie co najmniej:
a) projekt budowlany oraz projekty techniczne lub wykonawcze;
b) branżę architektoniczną, konstrukcyjno-budowlaną, instalacyjną sanitarną oraz instalacyjną elektryczną;
c) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiary robót i kosztorys inwestorski;
d) przygotowanie dokumentów i udział w procedurze zakończonej uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę albo innego aktu administracyjnego umożliwiającego realizację robót, jeżeli był wymagany;
e) wartość projektowanej inwestycji w oparciu o kosztorys inwestorski lub kosztorys powykonawczy wynosił minimum: 1 000 000,00 zł brutto.
oraz
2) co najmniej jedną usługę polegającą na opracowaniu lub aktualizacji dokumentacji projektowej dotyczącej remontu lub przebudowy lub rozbudowy lub rewitalizacji budynku wpisanego do rejestru zabytków, ujętego w wojewódzkiej lub gminnej ewidencji zabytków. W ramach której wymagane było uzgodnienie, pozwolenie organu ochrony zabytków.
Uwaga: Ta sama usługa może potwierdzać spełnienie wymagań określonych w ust. 2 pkt 1 i 2. Jeżeli Wykonawca wykazuje dwie odrębne usługi, każda z nich musi samodzielnie spełniać odpowiedni zakres wskazany w danym punkcie.

Zdolności zawodowe.
Zamawiający w zakresie zdolności zawodowej, uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że dysponuje co najmniej następującymi osobami:
1) Główny projektant / koordynator zespołu - branża architektoniczna, posiadający wskazane poniżej kwalifikacje oraz doświadczenie:
a) Kwalifikacje - uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej;
b) Doświadczenie - w charakterze projektanta branży architektonicznej, głównego projektanta albo koordynatora przy co najmniej jednej zakończonej wielobranżowej dokumentacji projektowej dotyczącej remontu lub przebudowy lub rozbudowy lub rewitalizacji istniejącego budynku użyteczności publicznej objętego ochroną konserwatorską; dokumentacja ta musiała obejmować projekt budowlany i prowadzić do uzyskania wymaganej decyzji lub zgody administracyjnej oraz wymaganych uzgodnień konserwatorskich.
2) Projektant branży konstrukcyjno-budowlanej, posiadający wskazane poniżej kwalifikacje oraz doświadczenie:
a) Kwalifikacje - uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej;
b) Doświadczenie - w charakterze projektanta branży konstrukcyjno-budowlanej przy co najmniej jednej zakończonej dokumentacji projektowej dotyczącej remontu lub przebudowy lub rozbudowy lub rewitalizacji istniejącego budynku, obejmującej ocenę, obliczenia albo projektowanie elementów konstrukcyjnych.
3) Projektant branży sanitarnej, posiadający wskazane poniżej kwalifikacje oraz doświadczenie:
a) Kwalifikacje - uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych;
b) Doświadczenie – w charakterze projektanta branży sanitarnej przy co najmniej jednej zakończonej dokumentacji projektowej dla budynku użyteczności publicznej, obejmującej łącznie co najmniej instalacje ogrzewcze lub źródło ciepła lub wentylację lub klimatyzację oraz instalacje wodociągowe i kanalizacyjne.
4) Projektant branży elektrycznej i elektroenergetycznej, posiadający wskazane poniżej kwalifikacje oraz doświadczenie:
a) Kwalifikacje - uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych;
b) Doświadczenie – w charakterze projektanta branży elektrycznej przy co najmniej jednej zakończonej dokumentacji projektowej dla budynku użyteczności publicznej, obejmującej instalacje zasilania, rozdziału energii i oświetlenia oraz co najmniej jeden system zasilania awaryjnego, bezpieczeństwa albo automatyki budynkowej.
5) Projektant branży telekomunikacyjnej / teletechnicznej, posiadający wskazane poniżej kwalifikacje oraz doświadczenie:
a) Kwalifikacje -uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych, w zakresie wystarczającym do wykonania zamówienia;
b) Doświadczenie – w charakterze projektanta przy co najmniej jednej zakończonej dokumentacji projektowej dla budynku użyteczności publicznej, obejmującej okablowanie strukturalne lub instalacje telekomunikacyjne oraz co najmniej jeden z systemów: sygnalizacji pożaru, monitoringu wizyjnego, kontroli dostępu, sygnalizacji włamania i napadu.
Uwaga: Zamawiający dopuszcza łączenie funkcji przez jedną osobę, jeżeli osoba ta spełnia łącznie wszystkie wymagania dotyczące kwalifikacji i doświadczenia dla łączonych funkcji oraz zapewnia rzeczywistą dyspozycyjność. Nie narusza to obowiązku rozdzielenia funkcji projektanta i sprawdzającego, jeżeli taki obowiązek wynika z przepisów.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

1. Oświadczenia wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu
ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (tekst jednolity Dz. U. z 2025 r. poz. 1714), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę - zgodnie z załączonym wzorem stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty
niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej; zgodnie z załączonym wzorem stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ.

2. Oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w świadczeniu Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu i spełnieniu warunków udziału w postępowaniu – zgodnie z załączonym wzorem stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.

3. Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby – - jeżeli dotyczy.

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Wykazu sług wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których te usługi zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – inne
odpowiednie dokumenty – wzór stanowi Załącznik nr 8 do SWZ.

Wykaz osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji
zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami -wzór stanowi załącznik nr 9 do SWZ.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Nie

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Tak

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku, Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z wykonawców, którzy wykonają usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane.

Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do
oferty oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy, wg wzoru stanowiącego załącznik do SWZ.

Wykonawcy są zobowiązani ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia Umowy w sprawie zamówienia publicznego

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zamawiający przewiduje zmiany Umowy w przypadkach określonych w § 20 wzoru umowy (załącznik nr 10 do SWZ)

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-08-24 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Ofertę należy złożyć w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej zamieszczonej pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-1180ec4b-2c13-4a91-b333-aaca8c32ef4c

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-08-24 10:10

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-09-23

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71220000-6Usługi projektowania architektonicz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
259 281 zł
Próbka: 102 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
159 730 zł462 729 zł
Rozstęp międzykwartylowy
302 999 zł
Źródło próbki
CPV 71220000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
159 730 zł
Mediana
259 281 zł
Górny kwartyl
462 729 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 24.08.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej we Wrocławiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71220000-6 (Usługi projektowania architektonicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.