Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W prowadzonym postępowaniu do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 24 sierpnia 2026 r. do godz. 10:00, nie została złożona żadna oferta. Zgodnie z art. 255 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty. Mając powyższe na uwadze, Zamawiający zobowiązany jest unieważnić przedmiotowe postępowanie

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie kompleksowej aktualizacji istniejącej dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn. „Adaptacja obiektu biurowo-administracyjnego na potrzeby WIIH we Wrocławiu”.

Zamawiający Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) opublikował wynik postępowania „Wykonanie kompleksowej aktualizacji istniejącej dokumentacji projektowej dla zadania…”.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 259 281 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W prowadzonym postępowaniu do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 24 sierpnia 2026 r. do godz. 10:00, nie została złożona żadna oferta. Zgodnie z art. 255 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie… Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej we Wrocławiu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000136952

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ofiar Oświęcimskich 15A

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

50-069

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.)Numer telefonu

71 3442038

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@wiih.wroclaw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/wiih-wroclaw

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1180ec4b-2c13-4a91-b333-aaca8c32ef4c

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Administracja zespolona

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Działalność kontrolna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie kompleksowej aktualizacji istniejącej dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn. „Adaptacja obiektu biurowo-administracyjnego na potrzeby WIIH we Wrocławiu”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1180ec4b-2c13-4a91-b333-aaca8c32ef4c

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00407079

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00147355/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Aktualizacja dokumentacji (Inwentaryzacja, ekspertyzy, PFU, pozwolenia, uzgodnienia, projekty branżowe, kosztorysy, STWiORB)

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BA.272.4.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej aktualizacji istniejącej dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn. „„Adaptacja obiektu biurowo-administracyjnego na potrzeby Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej we Wrocławiu”, w tym analiza i weryfikacja dokumentacji, opracowanie kompletnej aktualizacji wielobranżowej, aktualizacja przedmiarów oraz kosztorysów inwestorskich, uzyskanie wymaganych opinii, uzgodnień i decyzji, wsparcie przy prowadzonym postępowaniu na roboty budowlane a następnie pełnienie nadzoru autorskiego z zastrzeżeniem, że przedmiot umowy został podzielony na zamówienie podstawowe i zamówienie realizowane w ramach prawa opcji.

4.5.3.)Główny kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71244000-0 - Kalkulacja kosztów, monitoring kosztów

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W prowadzonym postępowaniu do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 24 sierpnia 2026 r. do godz. 10:00, nie została złożona żadna oferta.
Zgodnie z art. 255 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty.
Mając powyższe na uwadze, Zamawiający zobowiązany jest unieważnić przedmiotowe postępowanie.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71220000-6Usługi projektowania architektonicz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
259 281 zł
Próbka: 102 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
159 730 zł462 729 zł
Rozstęp międzykwartylowy
302 999 zł
Źródło próbki
CPV 71220000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
159 730 zł
Mediana
259 281 zł
Górny kwartyl
462 729 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej we Wrocławiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71220000-6 (Usługi projektowania architektonicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.