Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Remont drogi powiatowej nr 1416L w miejscowości Zaryte od km 1+885,00 do km 2+173,00

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Rykach (Ryki, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont drogi powiatowej nr 1416L w miejscowości Zaryte od km 1+885,00 do km 2+173,00”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych w RykachRyki, Lubelskie (powiat Rycki →)opublikowano 13 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 343 000 zł
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zarząd Dróg Powiatowych w Rykach

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431029636

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kolejowa 5

1.4.2.)Miejscowość

Ryki

1.4.3.)Kod pocztowy

08-500

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL815 - Puławski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zdpryki.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zdpryki.e-biuletyn.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-aa7a132a-7dd3-4686-8d3f-c9b37d258309

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00392092

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-13

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00222477

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Remont drogi powiatowej nr 1416L w miejscowości Zaryte od km 1+885,00 do km 2+173,00

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie drogi powiatowej nr 1416L w miejscowości Zaryte od km 1+885,00 do km 2+173,00.
a)Zakres inwestycji dla drogi powiatowej Nr 1416L w miejscowości Zaryte od km 1+885,00 do km 2+173,00 obejmuje m. in.:
•Usunięcie zanieczyszczonej i zdegradowanej warstwy pobocza gruntowego ulepszonego kruszywem obustronnie o szerokości 0,75m zaprojektowane pobocze wraz z rozplantowaniem urobku od km 1+885,00 do km 2+173,00;
•Wykonanie frezowania istniejącej nawierzchni bitumicznej o gr. do 4cm i szerokości 1,0m w miejscu włączenia remontowanej nawierzchni w istniejące nawierzchnie asfaltowe;
•Wykonanie przemieszczania i profilowania istniejącej warstwy tłucznia znajdującej się na podbudowie betonowej na całej szerokości i długości drogi od km 1+885,00 do km 2+173,00;
•Wykonanie podbudowy górnej z kruszyw łamanych dolomitowych frakcji 0/31,5mm o gr. po zagęszczeniu 10cm i szer. 5,20m od km 1+885,00 do km 2+173,00;
•Wykonanie skropienia emulsją asfaltową w ilości 0,5 kg/m2 wykonanej podbudowy z kruszyw łamanych od km 1+885,00 do km 2+173,00;
•Wykonanie skropienia międzywarstwowego emulsją asfaltową w ilości 0,5 kg/m2 warstwy wyrównawczej od km 1+885,00 do km 2+173,00;
•Wykonanie nawierzchni jezdni asfaltowej szerokości 5,00m na całym odcinku objętym opracowaniem poprzez wykonanie:
▪warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego o gr. 4 cm od km 1+885,00 do km 2+173,00;
▪warstwy wyrównawczej z betonu asfaltowego w ilości 150 kg/m2 (gr. 6 cm) od km 1+885,00 do km 2+173,00;
•Wykonanie obustronnego pobocza gruntowego ulepszonego kruszywem łamanym dolomitowym frakcji 0/31,5 mm o szer. 0,75 m od km 1+885,00 do km 2+173,00.
2.Lokalizacja robót zgodnie z załącznikiem nr 8 do niniejszej specyfikacji – Mapa poglądowa.
3.Ogólne wymagania:
•Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi opisanymi dla przedmiotu zamówienia;
•Ustalenia i decyzje dotyczące wykonywania zamówienia uzgadniane będą przez Zamawiającego z ustanowionym przedstawicielem Wykonawcy;
•Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone osobom trzecim przez Wykonawcę podczas wykonywania przedmiotu zamówienia.
4.Cena nie będzie waloryzowana i będzie niezmienna w okresie trwania umowy.
5.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
•Przedmiar robót – załącznik nr 6 do SWZ,
•Specyfikacja techniczna, wykonania i odbioru robót budowlanych - załącznik nr 7 do SWZ,
•Przekrój – załącznik nr 10 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-05

4.2.)Okres realizacji zamówienia

30 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

,,Irkop" Ireneusz Ruszkiewicz

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7161069845

4.3.4.)Miejscowość

Brusów

4.3.5.)Kod pocztowy

08-500

4.3.6.)Województwo

lubelskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

198969,92 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00299083/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-24

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

198969,92 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45111200-0Roboty w zakresie przygotowania ter…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
343 000 zł
Próbka: 29 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
232 582 zł1 346 524 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 113 942 zł
Źródło próbki
CPV 45111200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
232 582 zł
Mediana
343 000 zł
Górny kwartyl
1 346 524 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Powiatowych w Rykach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ryki.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45111200-0 (Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.