Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

Oferty w postępowaniu
0 ofert
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Opracowanie dokumentacji projektowej niezbędnej do utworzenia budowli ochronnej typu ukrycie kategorii U-3, przeznaczonej dla 100 osób”

Zamawiający Gmina Krzymów (Krzymów, Wielkopolskie) opublikował wynik postępowania „Opracowanie dokumentacji projektowej niezbędnej do utworzenia budowli ochronnej typu…”.

Zamawiający: Gmina KrzymówKrzymów, Wielkopolskieopublikowano 13 sierpnia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 259 000 zł
Liczba ofert
0 ofert
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA KRZYMÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 311019183

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kościelna 2

1.5.2.)Miejscowość

Krzymów

1.5.3.)Kod pocztowy

62-513

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.5.7.)Numer telefonu

632413770

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@krzymow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.krzymow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/ug_krzymow/proceedings

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Opracowanie dokumentacji projektowej niezbędnej do utworzenia budowli ochronnej typu ukrycie kategorii U-3, przeznaczonej dla 100 osób”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4c2731bf-3d9d-41d5-b355-8b7831b0aa17

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00391854

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00059943/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Opracowanie dokumentacji projektowej niezbędnej do utworzenia budowli ochronnej typu ukrycie kategorii U-3, przeznaczonej dla 100 osób

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Ochrona Ludności i Obrona Cywilna

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00367901

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RI.271.31.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

185185,19 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Opracowanie dokumentacji projektowej niezbędnej do utworzenia budowli ochronnej typu ukrycie kategorii U-3, przeznaczonej dla 100 osób. 2. Swoim zakresem obejmuje

sporządzenie przez Wykonawcę (projektanta) kompleksowej, wielobranżowej dokumentacji obejmującej: • rozwiązania architektoniczne, konstrukcyjne, instalacyjne i sieciowe, • rozwiązania drogowe oraz projekt zagospodarowania terenu, • rozpoznanie, usunięcie, przebudowę, zabezpieczenie lub przełożenie ewentualnych kolizji z istniejącym uzbrojeniem terenu w obszarze planowanej inwestycji. Projektowana budowla musi spełniać rygorystyczne normy techniczne określone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 4 listopada 2025 r. w sprawie warunków technicznych dla budowli ochronnych oraz warunków technicznych ich użytkowania i usytuowania (Dz. U. 2025 poz. 1548). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 10 do SWZ oraz wzór umowy stanowiąc załącznik nr 11 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71314100-3 - Usługi elektryczne

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71220000-6Usługi projektowania architektonicz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
259 000 zł
Próbka: 103 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
159 820 zł459 319 zł
Rozstęp międzykwartylowy
299 499 zł
Źródło próbki
CPV 71220000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
159 820 zł
Mediana
259 000 zł
Górny kwartyl
459 319 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Krzymów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krzymów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71220000-6 (Usługi projektowania architektonicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.