Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Przeprowadzenie badania ilościowego i jakościowego pn. „Dropout na uczelniach w Polsce”

Zamawiający Ośrodek Przetwarzania Informacji - Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przeprowadzenie badania ilościowego i jakościowego pn. „Dropout na uczelniach w Polsce””. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 192 516 zł
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Ośrodek Przetwarzania Informacji - Państwowy Instytut Badawczy

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 006746090

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

al. Niepodległości 188b

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

00-608

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.7.)Numer telefonu

+48 22 570 14 00

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

opi@opi.org.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.opi.org.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3f303c61-5b29-4b64-b8bd-675faf1a5fd5

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00391838

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-13

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00210833

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Przeprowadzenie badania ilościowego i jakościowego pn. „Dropout na uczelniach w Polsce”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi polegającej na przeprowadzeniu badania ankietowego mixed-mode (CAWI/CATI/CAPI) na próbie min. n=1500 oraz badania pilotażowego na próbie n=30 z osobami, które w okresie od 1.01.2023 r. do momentu realizacji badania zostały skreślone ze studiów na danym kierunku, dobranymi według kryteriów opisanych w pkt III.1. Opisu przedmiotu zamówienia.

3.9.)Główny kod CPV

79300000-7 - Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka

3.10.)Dodatkowy kod CPV

79320000-3 - Usługi badania opinii publicznej

79315000-5 - Usługi badań społecznych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-08

4.2.)Okres realizacji zamówienia

63 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

DANAE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8212640180

4.3.3.)Ulica

ul. Jana Sobieskiego 32

4.3.4.)Miejscowość

Gdańsk

4.3.5.)Kod pocztowy

80-216

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

175582,50 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00279926/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-10

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Po zawarciu umowy wystąpiła konieczność wprowadzenia zmian w załącznikach nr 3 i 4 do umowy, które to zmiany nie stanowią zmian istotnych umowy

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Zmiana treści załączników nr 3 i 4 do umowy, tj. informacji na temat przetwarzania danych osobowych uczestników badania oraz umowy dotyczącej powierzenia przetwarzania danych osobowych

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

175582,50 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79300000-7Badania rynkowe i ekonomiczne; anki…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
192 516 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
135 977 zł399 500 zł
Rozstęp międzykwartylowy
263 523 zł
Źródło próbki
CPV 79300000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
135 977 zł
Mediana
192 516 zł
Górny kwartyl
399 500 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ośrodek Przetwarzania Informacji - Państwowy Instytut Badawczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79300000-7 (Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.