Remont kominów i opierzeń dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych Lipowa 1 oraz Lipowa 2 i naprawa izolacji fundamentu budynku Lipowa 2 w Świebodzinie
Zamawiający "świebodzińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego" Sp. z o.o. (Świebodzin, Lubuskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Remont kominów i opierzeń dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych Lipowa 1 oraz…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
31 lipca 2026
Termin ofert: 17 sierpnia 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
13 sierpnia 2026
- Wynik postępowania
17 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | "ŚWIEBODZIŃSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 971251397 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Cegielniana 2 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Świebodzin |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 66-200 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubuskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL432 - Zielonogórski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@stbs.swiebodzin.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.stbs.swiebodzin.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inny zamawiający
|
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Inna działalność
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00391749 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-08-13 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00373558 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.3.8. | Sposób oceny ofert Przed zmianą | 1. Przy wyborze najkorzystniejszej oferty zamawiający będzie kierował się następującymi kryteriami i odpowiadającymi im znaczeniami oraz w następujący sposób będzie oceniał spełnianie kryteriów. Numer Nazwa kryterium Maksymalna liczba punktów 1 Cena oferty brutto 60 2 Okres gwarancji 40 Kryterium i waga: Cena oferty brutto ( C ): 60 % Okres gwarancji ( G ): 40 % 1.1. Kryterium Cena brutto (C) - oferta z najniższą ceną brutto otrzyma maksymalną liczbę 70 punktów, natomiast pozostałe oferty uzyskają wartość punktową wyliczoną wg poniższego wzoru: Cmin C = x WC Cb C - liczba punktów w kryterium Cena brutto Cmin - najniższa cena ofertowa w zbiorze ofert podlegających ocenie Cb - cena ofertowa ocenianej oferty WC - waga kryterium = 60 1.2. Kryterium Okres gwarancji (G) – ocena w tym kryterium polega na przyznaniu ofercie Wykonawcy dodatkowych punktów (max. 40 punktów) za udzielenie gwarancji na wykonany zakres robót liczony od daty bezusterkowego odbioru końcowego. Zaoferowanie okresu gwarancji krótszego (mniej niż 48 miesięcy) będzie skutkowało przyznaniem 0 punktów w kryterium: Okres gwarancji. Wykonawca zobowiązany jest podać okres gwarancji w miesiącach. Punktacja w niniejszym kryterium będzie obliczona według następujących zasad: 1) Za przedłużenie minimalnego okresu gwarancji do: a) 48 miesięcy i więcej – ofercie Wykonawcy zostanie przyznanych 40 punktów, b) mniej niż 48 miesięcy – ofercie Wykonawcy zostanie przyznanych 0 punktów. UWAGA: W przypadku, gdy Wykonawca: 1) poda niejednoznacznie w Formularzu oferty deklarowany okres gwarancji na zakres robót, Zamawiający przyjmie, że deklarowanym okresem gwarancji będzie okres mniejszy niż 48 miesięcy i w tym kryterium oferta otrzyma 0 pkt; 2) poda w Formularzu oferty przedłużenie okresu gwarancji na zakres robót o okres dłuższy niż 48 miesięcy, oferta otrzyma maksymalną liczbę punktów, t.j. otrzyma 40 pkt; 2. za najkorzystniejszą ofertę, uznana zostanie ta, która uzyska w sumie największą liczbę punktów w oparciu o przyjęte kryteria, obliczoną wg wzoru: P = C + G gdzie: P – liczba punktów uzyskanych przez ocenianą ofertę C – liczba punktów uzyskanych przez ocenianą ofertę w kryterium Cena brutto G – liczba punktów uzyskanych przez ocenianą ofertę w kryterium Okres gwarancji 3. Punktacja przyznawana ofertom w poszczególnych kryteriach będzie liczona z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku. Po zmianie: 1. Przy wyborze najkorzystniejszej oferty zamawiający będzie kierował się następującymi kryteriami i odpowiadającymi im znaczeniami oraz w następujący sposób będzie oceniał spełnianie kryteriów. Numer Nazwa kryterium Maksymalna liczba punktów 1 Cena oferty brutto 60 2 Okres gwarancji 40 Kryterium i waga: Cena oferty brutto ( C ): 60 % Okres gwarancji ( G ): 40 % 1.1. Kryterium Cena brutto (C) - oferta z najniższą ceną brutto otrzyma maksymalną liczbę 60 punktów, natomiast pozostałe oferty uzyskają wartość punktową wyliczoną wg poniższego wzoru: Cmin C = x WC Cb C - liczba punktów w kryterium Cena brutto Cmin - najniższa cena ofertowa w zbiorze ofert podlegających ocenie Cb - cena ofertowa ocenianej oferty WC - waga kryterium = 60 1.2. Kryterium Okres gwarancji (G) – ocena w tym kryterium polega na przyznaniu ofercie Wykonawcy dodatkowych punktów (max. 40 punktów) za udzielenie gwarancji na wykonany zakres robót liczony od daty bezusterkowego odbioru końcowego. Zaoferowanie okresu gwarancji krótszego (mniej niż 48 miesięcy) będzie skutkowało przyznaniem 0 punktów w kryterium: Okres gwarancji. Wykonawca zobowiązany jest podać okres gwarancji w miesiącach. Punktacja w niniejszym kryterium będzie obliczona według następujących zasad: 1) Za przedłużenie minimalnego okresu gwarancji do: a) 48 miesięcy i więcej – ofercie Wykonawcy zostanie przyznanych 40 punktów, b) mniej niż 48 miesięcy – ofercie Wykonawcy zostanie przyznanych 0 punktów. UWAGA: W przypadku, gdy Wykonawca: 1) poda niejednoznacznie w Formularzu oferty deklarowany okres gwarancji na zakres robót, Zamawiający przyjmie, że deklarowanym okresem gwarancji będzie okres mniejszy niż 48 miesięcy i w tym kryterium oferta otrzyma 0 pkt; 2) poda w Formularzu oferty przedłużenie okresu gwarancji na zakres robót o okres dłuższy niż 48 miesięcy, oferta otrzyma maksymalną liczbę punktów, t.j. otrzyma 40 pkt; 2. za najkorzystniejszą ofertę, uznana zostanie ta, która uzyska w sumie największą liczbę punktów w oparciu o przyjęte kryteria, obliczoną wg wzoru: P = C + G gdzie: P – liczba punktów uzyskanych przez ocenianą ofertę C – liczba punktów uzyskanych przez ocenianą ofertę w kryterium Cena brutto G – liczba punktów uzyskanych przez ocenianą ofertę w kryterium Okres gwarancji 3. Punktacja przyznawana ofertom w poszczególnych kryteriach będzie liczona z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.