Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Świadczenie usług utrzymaniowych dla Katowickiego Inteligentnego Systemu Monitoringu i Analiz przez okres 36 miesięcy BZP.271.1.29.2023

Zamawiający Miasto Katowice (Katowice, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Świadczenie usług utrzymaniowych dla Katowickiego Inteligentnego Systemu Monitoringu i…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto KatowiceKatowice, Śląskieopublikowano 13 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 192 708 zł
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wykonanie umowyBieżące

    13 sierpnia 2026

    1 wykonawca
Alert e-mail