AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa sprzętu komputerowego dla Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

Zamawiający Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach (Katowice, Śląskie) prowadzi postępowanie „Dostawa sprzętu komputerowego dla Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach”. Termin składania ofert upływa 8 września 2026, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Uniwersytet Ekonomiczny w KatowicachKatowice, Śląskieopublikowano 28 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 155 572 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
8 września 2026, 09:00
4d 9h
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    28 sierpnia 2026

    Termin ofert: 8 września 2026 09:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego oraz monitorów, podzielona na 3 moduły, z czego moduł I obejmuje 1 sztukę notebooka, moduł II obejmuje łącznie 4 notebooki i 3 monitory, a moduł III obejmuje 1 monitor.

  • 2

    TerminKażda z części ma termin realizacji 7 dni i nie obejmuje opcji ani ofert wariantowych.

  • 3

    ZakresZamawiający nie stawia warunków udziału w postępowaniu, ale wymaga złożenia oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu oraz pełnomocnictwa, jeżeli oferta jest składana przez pełnomocnika.

  • 4

    ZakresPrzedmiot ma pakiet usług gwarancyjnych kierowanych przez producenta do użytkowników z obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.

  • 5

    KryteriaKryterium oceny ofert w każdej części stanowi wyłącznie cena brutto.

Kontekst Atlasu

  • Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2025 r. wygrał BIT-TECHNOLOGIES P. Tomczyk, D. Biernat, M. Permus Sp.j. przy 2 ofertach.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

1.3.)Oddział zamawiającego

Biuro Zamówień Publicznych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001548

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

1 Maja 50

1.5.2.)Miejscowość

Katowice

1.5.3.)Kod pocztowy

40-287

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22A - Katowicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@ue.katowice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ue.katowice.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa sprzętu komputerowego dla Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-881da970-06a7-47b6-ac2c-369a2181cf4b

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00412097

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00615772/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.5 Dostawa notebooków, stacjonarnych komputerów osobistych, monitorów, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych oraz pozostałego osobistego sprzętu komputerowego

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://uekat.ezamawiajacy.pl

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://uekat.ezamawiajacy.pl

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. W przedmiotowym postępowaniu komunikacja między zamawiającym, a wykonawcą, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń, z uwzględnieniem wyjątków określonych w ustawie Pzp, odbywa się w języku polskim wyłącznie przy użyciu środków
komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem Platformy znajdującej się pod adresem: https://uekat.ezamawiajacy.pl
2. Korzystanie z Platformy przez wykonawców w zakresie niniejszego postępowania jest bezpłatne, a w szczególności bezpłatne jest założenie i posiadanie konta oraz wykonywanie czynności wykonawcy z zastosowaniem Platformy.
3. Sposób korzystania z Platformy jest określony w Instrukcji dla wykonawcy Platformy dostępnej pod adresem internetowym: https://uekat.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?
MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=uekat&USER_MENU_HOVER=publicFilesList
4. Wykonawca w celu złożenia oferty w niniejszym postępowaniu musi posiadać konto na Platformie – zaleca się założenie i sprawdzenie poprawności działania konta z odpowiednim wyprzedzeniem.
5.Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń musi być zgody z wymaganiami określonymi w Rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 r. poz. 2452) oraz w
Rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (Dz. U. z 2020 r. poz. 2415).
6. Do złożenia oferty za pośrednictwem Platformy konieczne jest posiadanie przez osobę upoważnioną do reprezentowania wykonawcy aktualnego kwalifikowanego podpisu elektronicznego, podpisu zaufanego lub podpisu osobistego zgodnie z art. 63 ust. 2 ustawy Pzp. Kwalifikowany podpis elektroniczny, podpis zaufany lub podpis osobisty nie jest zapewniany przez Platformę. Uwaga: Zgodnie z przepisami podpis osobisty jest to zaawansowany elektroniczny podpis wydawany wraz z dowodem osobistym.
Podpisanie oferty własnoręcznym podpisem i niepodpisanie podpisem elektronicznym oferty poskutkuje odrzuceniem oferty.
7.Wszystkie pytania (wnioski dotyczące wyjaśnienia treści SWZ), a także wszelką pozostałą komunikację z zamawiającym, należy kierować przez Platformę. Wniosek należy przesłać za pośrednictwem Platformy przez opcję „zadaj pytanie” lub przy użyciu zakładki „Korespondencja”. Zamawiający udzieli wyjaśnień niezwłocznie, jednak nie później niż na 2 dni przed upływem terminu składania ofert, o ile wniosek o wyjaśnienie treści SWZ wpłynie do zamawiającego nie później niż na 4 dni przed upływem terminu składania ofert. Treść zapytań, wyjaśnień i/lub zamian treści SWZ zostanie zamieszczona na Platformie Marketplanet.
8. Za datę wpływu oferty, oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przekazywanych przez Strony przyjmuje się datę i godzinę ich wprowadzenia do systemu teleinformatycznego, przy użyciu którego zapewniane jest działanie Platformy. W przypadku braku potwierdzenia otrzymania korespondencji przez wykonawcę, zamawiający domniema, że korespondencja wysłana przez zamawiającego za pośrednictwem Platformy na konto wykonawcy, została mu doręczona w sposób umożliwiający zapoznanie się z jej treścią. 9. W przypadku problemów technicznych dotyczących prac Platformy Marketplanet należy kontaktować się z serwisem
dostępnym w dniach od poniedziałku do piątku (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy) w godzinach od 9.00 do godz. 17.00 pod nr tel. 22 257-22 23 oraz pod adresem e-mail: oneplace@marketplanet.pl.
10. Szczegółowe informacje na temat wymagań technicznych i organizacyjnych dot. korespondencji elektronicznej znajduje się w rozdziale VI SWZ.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Obowiązek informacyjny RODO znajduje się w Rozdziale XX SWZ.

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Informacja o ograniczeniach, o których mowa w art. 19 ust 2 i 3 ustawy Pzp RODO znajduje się w Rozdziale XX SWZ.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

BZP/017/06002/26

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

3

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego oraz monitorów posiadających pakiet usług gwarancyjnych kierowanych przez producenta do użytkowników z obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy moduły (gdzie za moduł rozumie się część).
2.1. MODUŁ I. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę notebooka (1 sztuka).
4. Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia w ramach modułu I znajduje się w Formularzu nr 3A do SWZ, w którym zamawiający zawarł również istotne parametry techniczne i inne wymagane właściwości dla zamawianego produktu, a także w Formularzu nr 4A do SWZ stanowiącego Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy w sprawie zamówienia publicznego.

4.2.6.)Główny kod CPV

30213100-6 - Komputery przenośne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Przy dokonywaniu wyboru najkorzystniejszej oferty zamawiający stosować będzie następujące kryterium oceny ofert: cena brutto - 100 pkt.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego oraz monitorów posiadających pakiet usług gwarancyjnych kierowanych przez producenta do użytkowników z obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy moduły (gdzie za moduł rozumie się część).
2.1. MODUŁ II. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę: a) notebooka (2 szt.), b) notebooka (1 szt.), c) notebooka (1 szt.), d) monitora (3 szt.).
4. Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia w ramach modułu II znajduje się w Formularzu nr 3B do SWZ, w którym zamawiający zawarł również istotne parametry techniczne i inne wymagane właściwości dla zamawianego produktu, a także w Formularzu nr 4B do SWZ stanowiącego Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy w sprawie zamówienia publicznego.

4.2.6.)Główny kod CPV

30213100-6 - Komputery przenośne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

30231300-0 - Monitory ekranowe

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Przy dokonywaniu wyboru najkorzystniejszej oferty zamawiający stosować będzie następujące kryterium oceny ofert: cena brutto - 100 pkt.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego oraz monitorów posiadających pakiet usług gwarancyjnych kierowanych przez producenta do użytkowników z obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy moduły (gdzie za moduł rozumie się część).
2.1. MODUŁ III. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę monitora (1 sztuka).
4. Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia w ramach modułu III znajduje się w Formularzu nr 3C do SWZ, w którym zamawiający zawarł również istotne parametry techniczne i inne wymagane właściwości dla zamawianego produktu, a także w Formularzu nr 4C do SWZ stanowiącego Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy w sprawie zamówienia publicznego.

4.2.6.)Główny kod CPV

30231300-0 - Monitory ekranowe

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Przy dokonywaniu wyboru najkorzystniejszej oferty zamawiający stosować będzie następujące kryterium oceny ofert: cena brutto - 100 pkt.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

Oferta i dokumenty składane wraz z ofertą przez wykonawcę:
1. Dokumenty stanowiące ofertę, to odpowiednio wypełnione zgodnie z wolą zamawiającego:
a)Formularz nr 1 do SWZ (formularz oferty) - wspólny dla modułów I - III;
2. Dokumenty składane wraz z ofertą:
a) Oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania, zgodnie z Formularzem nr 2 do SWZ; Oświadczenie to stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia na dzień składania ofert;
b) Pełnomocnictwo ustanowione do reprezentowania wykonawcy/ów ubiegającego/cych się o udzielenie zamówienia publicznego – jeżeli dotyczy.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

1. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego – nie dotyczy spółki cywilnej, o ile upoważnienie/pełnomocnictwo do występowania w imieniu tej spółki wynika z dołączonej do oferty umowy spółki.
2. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, zobowiązani się złożyć wraz z ofertą stosowne pełnomocnictwo – zgodnie z pkt 18.2.b) Rozdz. IX SWZ – nie dotyczy spółki cywilnej, o ile upoważnienie/pełnomocnictwo do występowania w imieniu tej spółki wynika z dołączonej do oferty umowy spółki.
Uwaga: Pełnomocnictwo, o którym mowa powyżej może wynikać albo z dokumentu pod taką samą nazwą, albo z umowy wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
3. Oferta musi być podpisana w taki sposób, by prawnie zobowiązywała wszystkich wykonawców występujących wspólnie (przez każdego z wykonawców lub upoważnionego pełnomocnika).
4. W przypadku wspólnego ubiegania się o udzielenie zamówienie przez wykonawców oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp o składa każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia - każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia nie może podlegać wykluczeniu z postępowania w oparciu o wskazane w SWZ podstawy wykluczenia. Powyższe oznacza, iż:
4.1. Oświadczenie w zakresie braku podstaw wykluczenia (Formularz nr 2 do SWZ) musi złożyć każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia;
4.2. Dopuszcza się oświadczenie złożone łącznie, tj. podpisane przez wszystkie podmioty wspólnie składające ofertę lub przez pełnomocnika występującego w imieniu wszystkich podmiotów.
5. Wszelka korespondencja prowadzona będzie wyłącznie z podmiotem występującym jako pełnomocnik wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
6. Jeżeli oferta wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia została wybrana jako najkorzystniejsza, zamawiający żąda przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego umowy regulującej współpracę tych wykonawców.
7. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, żaden z nich nie może podlegać wykluczeniu.
8. Zamawiający nie określa wymagań związanych z realizacją zamówienia w inny sposób niż w odniesieniu do pojedynczych wykonawców.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień umowy, które zostały opisane w § 11 Projektowanych postanowień umowy stanowiących Formularze nr 4A, 4B oraz 4C do SWZ.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-08 09:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://uekat.ezamawiajacy.pl

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-08 09:05

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-07

Sekcja 9

Pozostałe informacje

  1. 1.
    Wykonawca jest zobowiązany do realizacji przedmiotu zamówienia w terminie nie dłuższym niż 7 dni od daty zawarcia umowy (dotyczy modułów I - III).
  2. 2.
    Przedmiot zamówienia należy dostarczyć do siedziby zamawiającego w budynku CNTI przy ul. Bogucickiej 5 w Katowicach. Rozładowanie do wskazanych przez zamawiającego pomieszczeń w budynku CNTI nastąpi przez wykonawcę na jego koszt i ryzyko. Zamawiający zapewnia możliwość skorzystania w budynku CNTI z windy (otwór drzwiowy windy 90cmx210 cm). Transport sprzętu komputerowego i urządzeń wielofunkcyjnych w budynku CNTI powinien odbywać się w taki sposób, aby nie doszło do uszkodzenia lub zabrudzenia pomieszczeń.
  3. 3.
    Wykonawca udziela zamawiającemu gwarancji na dostarczony przedmiot zamówienia. Szczegółowy opis okresu gwarancji i warunków gwarancji zawarto w Formularzach nr 4A, 4B i 4C do SWZ (dotyczy odpowiednio modułu I, II lub III).

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30213100-6Komputery przenośne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
155 572 zł
Próbka: 35 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
68 825 zł387 547 zł
Rozstęp międzykwartylowy
318 722 zł
Źródło próbki
CPV 30213100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
68 825 zł
Mediana
155 572 zł
Górny kwartyl
387 547 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Historia

Poprzednie edycje tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2026wygrał(a): BIT-TECHNOLOGIES P. Tomczyk, D. Biernat, M. Permus Sp.j.25 tys. zł2 ofertywynik →
  2. 2025wygrał(a): Bit-technologies Piotr Tomczyk, Dariusz Biernat, Maciej Permus Sp.J.743 tys. zł2 ofertywynik →
  3. 2025wygrał(a): Bit-Technologies Piotr Tomczyk, Dariusz Biernat, Maciej Permus Sp. J.17 tys. zł2 ofertywynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 08.09.2026, 09:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Katowice.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30213100-6 (Komputery przenośne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.