Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
667 000 zł
Umowa zawarta
13 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 1 stycznia 2027 do 31 grudnia 2028
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie w latach 2027-2028 usług w zakresie przechowywania pojazdów i postępowania z pojazdami usuniętymi z dróg, dostarczonymi na parking strzeżony

Zamawiający Miejski Zarząd Dróg w Toruniu (Toruń, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie w latach 2027-2028 usług w zakresie przechowywania pojazdów i postępowania z…”, wybierając ofertę wykonawcy Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu sp. z o.o. Wartość umowy: 667 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Miejski Zarząd Dróg w ToruniuToruń, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 13 sierpnia 2026
Wartość umowy
667 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 lipca 2026

    Termin ofert: 16 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu sp. z o.o. (Toruń).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 667 000,00 zł (umowę zawarto 13 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2028 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miejski Zarząd Dróg w Toruniu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 870287083

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Grudziądzka 159

1.5.2.)Miejscowość

Toruń

1.5.3.)Kod pocztowy

87-100

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

mzdprzetargi1@gmail.com

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mzd.torun.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://mzdtorun.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/521295

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Budowa i utrzymanie dróg i obiektów mostowych

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie w latach 2027-2028 usług w zakresie przechowywania pojazdów
i postępowania z pojazdami usuniętymi z dróg, dostarczonymi na parking strzeżony

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-100e3f60-af66-464f-92ff-8aa22d5f3881

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00391160

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00028266/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.7 Przechowywanie pojazdów i postępowanie z pojazdami usuniętymi z dróg Gminy Miasta Toruń

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00326032

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

NZP-281.28.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

455284,55 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiot zamówienia obejmuje realizację zadania pn

„Świadczenie w latach 2027 - 2028 usług w zakresie przechowywania pojazdów i postępowania z pojazdami usuniętymi z dróg Gminy Miasta Toruń, dostarczonymi na parking strzeżony znajdujący się w granicach administracyjnych Gminy Miasta Toruń”. 2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Część II „Wzór umowy” i III SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”.

4.5.3.)Główny kod CPV

63712400-7 - Usługi w zakresie obsługi parkingów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

667000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

667000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

667000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8790177233

7.3.3)Ulica

Sienkiewicza 24/26

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.5)Kod pocztowy

87-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

667000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2027-01-01 do 2028-12-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

63712400-7Usługi w zakresie obsługi parkingów
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Zarząd Dróg w Toruniu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Toruń.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 667 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 63712400-7 (Usługi w zakresie obsługi parkingów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu sp. z o.o. (Toruń). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.