Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Umowa zawarta
13 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 9 listopada 2027
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Kryteria wyboru
Cena50%Jakość programu merytorycznego50%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa usługa polegająca na zorganizowaniu dwóch wizyt studyjnych połączonych z wyjazdem turystycznym do Chin dla Słuchaczy Programu MBA-SGH Szkoły Głównej Handlowej

Zamawiający Szkoła Główna Handlowa w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa usługa polegająca na zorganizowaniu dwóch wizyt studyjnych połączonych z…”, wybierając ofertę wykonawcy AMBER GLOBAL CONSULTING Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Szkoła Główna Handlowa w WarszawieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 13 sierpnia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 czerwca 2026

    Termin ofert: 1 lipca 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AMBER GLOBAL CONSULTING Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Łódź), mała firma.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 9 listopada 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA W WARSZAWIE

1.3.)Oddział zamawiającego

Podmiot należący do grupy VAT o nazwie Szkoła Główna Handlowa Grupa VAT w Warszawie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001502

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Niepodległości 162

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-554

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

coz@sgh.waw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.sgh.waw.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://sgh.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/520011

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowa usługa polegająca na zorganizowaniu dwóch wizyt studyjnych połączonych z wyjazdem turystycznym do Chin dla Słuchaczy Programu MBA-SGH Szkoły Głównej Handlowej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-16cc756c-9baf-4f5d-874e-f2d2b102f5d2

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00390894

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00304927

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ACOZ.25.1.35.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa polegająca na zorganizowaniu dwóch wizyt studyjnych połączonych z wyjazdem turystycznym do Chin dla Słuchaczy Programu MBA-SGH Szkoły Głównej Handlowej w dniach 1-10 listopada 2026 roku oraz 31 października-9 listopada 2027 roku.
W każdym z dwóch wyjazdów weźmie udział inna grupa co najmniej 25 słuchaczy Programu MBA-SGH (nie więcej jednak niż 35) oraz jeden Przedstawiciel Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (dalej: Uczestnicy wyjazdu).

2. Termin realizacji zamówienia:
a) od dnia zawarcia umowy – rezerwacje i zakupy biletów na środki transportu oraz rezerwacje i przedpłaty za hotele i posiłki, a także umawianie i rezerwowanie spotkań oraz wszelkie działania formalne niezbędne do zapewnienia właściwego przebiegu wizyty;
b) termin pobytu w Chinach: 1-10 listopada 2026 r. (wyjazd 1) oraz
31 października-9 listopada 2027 roku (wyjazd 2).

4.5.3.)Główny kod CPV

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

79540000-1 - Usługi w zakresie tłumaczeń ustnych

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

63511000-4 - Organizacja wycieczek

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

689400,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

251309,60 EUR

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

251309,60 EUR

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AMBER GLOBAL CONSULTING Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7252011952

7.3.3)Ulica

Kopcińskiego 77

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

90-033

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

251309,60 EUR

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-11-09

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55120000-7Usługi hotelarskie w zakresie spotk…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55120000-7 (Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: AMBER GLOBAL CONSULTING Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.