Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Przebudowa i remont nawierzchni dróg powiatowych w ramach poprawy bezpieczeństwa użytkowników

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Lesku z siedzibą w Baligrodzie (Baligród, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa i remont nawierzchni dróg powiatowych w ramach poprawy bezpieczeństwa…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 549 477 zł
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiatowy Zarząd Dróg w Lesku z siedzibą w Baligrodzie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 371090820

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Bieszczadzka 40

1.4.2.)Miejscowość

Baligród

1.4.3.)Kod pocztowy

38-606

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.4.7.)Numer telefonu

134684012

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

pzdbaligrod@onet.eu

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://pzdlesko.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-939f10ad-470f-4d7e-add9-9647329155b8

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00390639

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-13

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00247535

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Przebudowa i remont nawierzchni dróg powiatowych w ramach poprawy bezpieczeństwa użytkowników

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania pn.: „Przebudowa i remont nawierzchni dróg powiatowych w ramach poprawy bezpieczeństwa użytkowników”.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) Wykonanie przebudowy nawierzchni na odcinkach drogi powiatowej Nr 2283R Bukowiec – Dołżyca.
2) Wykonanie przebudowy nawierzchni na odcinku drogi powiatowej Nr 2279R Baligród – Wołkowyja.
3) Wykonanie przebudowy nawierzchni na odcinkach drogi powiatowej Nr 2278R Berezka – Bereżnica Wyżna – Górzanka.
4) Wykonanie remontu cząstkowego na drodze powiatowej Nr 2286R Majdan – Roztoki Górne – granica państwa w miejscowości Liszna.
5) Wykonanie remontu cząstkowego na drodze powiatowej Nr 2284R Rajskie – Zatwarnica w miejscowości Rajskie.

Realizacja robót budowlanych wykonywana będzie na podstawie posiadanej przez Zamawiającego „Dokumentacji Projektowej” w skład której wchodzą następujące części: Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) i Przedmiary robót. Zakres robót budowlanych obejmuje w szczególności:
a) Roboty rozbiórkowe w tym:
-cięcie mechaniczne nawierzchni
b) Podbudowy:
- warstwy wzmacniające z asfaltobetonu,
- warstwy wzmacniające z kruszyw naturalnych,
c) Nawierzchnie i elementy ulic:
- nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych,
- pobocza z kruszyw naturalnych

3.9.)Główny kod CPV

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-16

4.2.)Okres realizacji zamówienia

45 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6871659018

4.3.3.)Ulica

Ul. Al. Wojska Polskiego 74;

4.3.4.)Miejscowość

Sanok

4.3.5.)Kod pocztowy

38-500

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

966500,32 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00291513/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-28

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

966500,32 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233142-6Roboty w zakresie naprawy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
549 477 zł
Próbka: 84 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
305 535 zł1 739 058 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 433 523 zł
Źródło próbki
CPV 45233142· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
305 535 zł
Mediana
549 477 zł
Górny kwartyl
1 739 058 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowy Zarząd Dróg w Lesku z siedzibą w Baligrodzie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Baligród.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233142-6 (Roboty w zakresie naprawy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.