Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
394 038 zł
Umowa zawarta
12 sierpnia 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 394 038 zł – 429 992 złodrzucone: 2
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wymiana nawierzchni chodnika w miejscowości Kłocko, Gmina Sieradz

Zamawiający Gmina Sieradz (Sieradz, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Wymiana nawierzchni chodnika w miejscowości Kłocko, Gmina Sieradz”, wybierając ofertę wykonawcy Usługi Brukarskie KOSTEK Mariusz Giery. Wartość umowy: 394 038 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina SieradzSieradz, Łódzkie (powiat Sieradzki →)opublikowano 13 sierpnia 2026
Wartość umowy
394 038 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 czerwca 2026

    Termin ofert: 15 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 sierpnia 2026

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Usługi Brukarskie KOSTEK Mariusz Giery (Wieruszów), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 394 037,88 zł (umowę zawarto 12 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 394 037,88 zł do 429 992,01 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail