Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
299 320 zł
Umowa zawarta
6 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 10 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy36%kryterium społeczne: „Zatrudnienie osób niepełnosprawnych do realizacji zamówienia”4%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sprzedaż i dostarczenie materiałów dydaktycznych oraz wyposażenia do tworzenia filmów edukacyjnych wraz z przeszkoleniem

Zamawiający Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Sprzedaż i dostarczenie materiałów dydaktycznych oraz wyposażenia do tworzenia filmów…”, wybierając ofertę wykonawcy Avatarel Sp. z o.o. Wartość umowy: 299 320 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta RzeszowaRzeszów, Podkarpackieopublikowano 13 sierpnia 2026
Wartość umowy
299 320 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 czerwca 2026

    Termin ofert: 8 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Avatarel Sp. z o.o. (Bielskie), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 299 320,00 zł (umowę zawarto 6 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 10 sierpnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000650614

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Rynek 1

1.5.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.5.3.)Kod pocztowy

35-064

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@erzeszow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.erzeszow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dbe02417-8eb7-4904-93e8-12c6a85ee80c

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sprzedaż i dostarczenie materiałów dydaktycznych oraz wyposażenia do tworzenia filmów edukacyjnych wraz z przeszkoleniem

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-dbe02417-8eb7-4904-93e8-12c6a85ee80c

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00390414

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00079423/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Sprzedaż i dostarczenie materiałów dydaktycznych oraz wyposażenia do tworzenia filmów edukacyjnych wraz z przeszkoleniem

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Podmiot dofinansowujący: Województwo Podkarpackie – Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie, Projekt/program (nazwa): Poprawa jakości kształcenia ogólnego w rzeszowskich szkołach podstawowych / Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, Numer identyfikacyjny projektu/programu: FEPK.07.12-IP.01-0007/23-00

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00314809

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP-A.271.47.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

274634,33 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostarczenie materiałów dydaktycznych oraz wyposażenia do tworzenia filmów edukacyjnych wraz z przeszkoleniem. Skład zamówienia obejmuje

1) Materiały dydaktyczne – 17 kpl. 2) Kamera 360 – 17 szt. 3) Cyfrowy aparat fotograficzny – 17 szt. 4) Router – 17 szt. 5) Szkolenie – 5 grup. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: 2.1 Opis przedmiotu zamówienia i formularz cenowy (zawarty w formularzu OFERTA) 2.2. projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.

4.5.3.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

38650000-6 - Sprzęt fotograficzny

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

299320,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

299320,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

299320,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Avatarel Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 8451997413

7.3.4)Miejscowość

Bielskie

7.3.5)Kod pocztowy

11-513

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

299320,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-10

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Zgodnie z umową Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot umowy, do placówek oświatowych w Rzeszowie, wskazanych w Opisie przedmiotu zamówienia, w godzinach pracy tych placówek:
1) w przypadku dostawy przedmiotu umowy przewidzianego w Opisie przedmiotu zamówienia w terminie do 5 dni roboczych od dnia zawarcia niniejszej umowy, jednak nie później niż do 10 sierpnia 2026 r.,
2) w przypadku szkoleń przewidzianych w Opisie przedmiotu zamówienia nie później niż do 28 sierpnia 2026 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39162100-6Pomoce dydaktyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
219 767 zł
Próbka: 37 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
82 835 zł354 999 zł
Rozstęp międzykwartylowy
272 164 zł
Źródło próbki
CPV 39162100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
82 835 zł
Mediana
219 767 zł
Górny kwartyl
354 999 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 299 320 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39162100-6 (Pomoce dydaktyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Avatarel Sp. z o.o. (Bielskie). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.