Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
156 000 zł
Umowa zawarta
27 lipca 2026
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 156 000 zł – 232 468 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Brudki Nowe

Zamawiający Gmina Wąsewo (Wąsewo, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Brudki Nowe”, wybierając ofertę wykonawcy VIKBUD Robert Wierzbowski. Wartość umowy: 156 000 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina WąsewoWąsewo, Mazowieckieopublikowano 13 sierpnia 2026
Wartość umowy
156 000 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 czerwca 2026

    Termin ofert: 1 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy VIKBUD Robert Wierzbowski (Ostrołęka), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 156 000,00 zł (umowę zawarto 27 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 156 000,00 zł do 232 467,85 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail