Unieważniono wszystkie części postępowania2 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy
    3 oferty
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena90%Klauzula społeczna10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług w zakresie rehabilitacji dla uczestników Projektu

Zamawiający Centrum Usług Społecznych w Będzinie (Będzino, Zachodniopomorskie) opublikował wynik postępowania „Świadczenie usług w zakresie rehabilitacji dla uczestników Projektu”. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Centrum Usług Społecznych w BędzinieBędzino, Zachodniopomorskieopublikowano 13 sierpnia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 280 190 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaUnieważniono wszystkie 2 części postępowania. Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy.

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centrum Usług Społecznych w Będzinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 330497930

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

XX

1.5.2.)Miejscowość

Będzino

1.5.3.)Kod pocztowy

76-037

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL426 - Koszaliński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@cus.bedzino.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.cus.bedzino.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b59788f5-5df8-417f-b4c1-e70603c9c7a5

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług w zakresie rehabilitacji dla uczestników Projektu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b59788f5-5df8-417f-b4c1-e70603c9c7a5

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00390256

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00174444/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Świadczenie usług w zakresie rehabilitacji dla uczestników Projektu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Centrum Usług Społecznych – nowym miejscem rozwoju i integracji usług społecznych

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00374089

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

S.261.2.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie rehabilitacji dla uczestników Projektu: Część I – usługa mobilna w ramach Projektu „Centrum Usług Społecznych – nowym miejscem rozwoju i integracji usług społecznych”.
W ramach zamówienia będą wykonywane następujące usługi wymienione w koszyku usług:
M1 – Konsultacja fizjoterapeutyczna – do 60 minut (szacunkowo 60 konsultacji)
M2 – Terapia indywidualna – do 45 minut (szacunkowo ok. 470 usług)
M3 – Terapia manualna – do 45 minut (szacunkowo ok. 470 usług)

Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3a do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

85312500-4 - Usługi rehabilitacyjne

4.5.5.)Wartość części

162700 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie rehabilitacji dla uczestników Projektu: Część II – usługa stacjonarna w ramach Projektu „Centrum Usług Społecznych – nowym miejscem rozwoju i integracji usług społecznych”.
W ramach zamówienia będą wykonywane następujące usługi wymienione w koszyku usług:
M1 – Konsultacja fizjoterapeutyczna – do 60 minut (szacunkowo 60 konsultacji)
M2 – Terapia indywidualna – do 45 minut (szacunkowo ok. 200 usług)
M3 – Terapia manualna – do 45 minut (szacunkowo ok. 200 usług)
M4 – Fizykoterapia – do 30 minut (szacunkowo ok. 540 usług)
Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3b do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

85312500-4 - Usługi rehabilitacyjne

4.5.5.)Wartość części

162700 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający dnia 03 sierpnia 2026 r. opublikował Ogłoszenia o zamówieniu nr 2026/BZP 00374089/01 na stronie, na której jest prowadzone postępowanie, gdzie w Załączniku nr 1a do SWZ – Tabela wyliczania ceny ofertowej, wkradł się błąd.
W komórce wyliczania ceny porównawczej C_I oraz ceny porównawczej C_II wprowadzono błędną formułę wyliczania ceny, która wykonawca miał wskazać w formularzu ofertowym. Formularz spowodował, że ceny porównawcze wszystkich oferentów były źle wyliczane co uniemożliwia ocenę ofert. Dopiero po ważnym otwarciu ofert w dniu 12 sierpnia 2026 r., zamawiający zwrócił uwagę na fakt, że formularz zawierał błąd.
W związku z powyższym konieczne jest unieważnienie przedmiotowego postepowania i ponowne jego ogłoszenie z zachowaniem zasad wyrażonych w art. 16 oraz art. 99 ust. 1 ustawy Pzp.

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający dnia 03 sierpnia 2026 r. opublikował Ogłoszenia o zamówieniu nr 2026/BZP 00374089/01 na stronie, na której jest prowadzone postępowanie, gdzie w Załączniku nr 1a do SWZ – Tabela wyliczania ceny ofertowej, wkradł się błąd.
W komórce wyliczania ceny porównawczej C_I oraz ceny porównawczej C_II wprowadzono błędną formułę wyliczania ceny, która wykonawca miał wskazać w formularzu ofertowym.
W związku z powyższym konieczne jest unieważnienie przedmiotowego postepowania i ponowne jego ogłoszenie z zachowaniem zasad wyrażonych w art. 16 oraz art. 99 ust. 1 ustawy Pzp.

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85312500-4Usługi rehabilitacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
280 190 zł
Próbka: 34 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
204 911 zł550 853 zł
Rozstęp międzykwartylowy
345 942 zł
Źródło próbki
CPV 85312· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
204 911 zł
Mediana
280 190 zł
Górny kwartyl
550 853 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Usług Społecznych w Będzinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Będzino.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85312500-4 (Usługi rehabilitacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.