Wynik częściowy: umowy w 2 z 8 części, 6 unieważniono8 części
Łączna wartość wybranych ofert
2161 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Sukcesywna dostawa żywności n potrzeby Ośrodka Szkolenia Zawodowego w Dobieszkowie. Przedmiot zamówienia szczegółowo został opisany w formularzu ofertowym, cenowym i wzorze umowy. ARTYKULY SPOŻYWCZE - RÓŻNE -
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Sukcesywna dostawa żywności n potrzeby Ośrodka Szkolenia Zawodowego w Dobieszkowie. Przedmiot zamówienia szczegółowo został opisany w formularzu ofertowym, cenowym i wzorze umowy. WĘDLINY -
    Cena wybranej oferty
    1053 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Sukcesywna dostawa żywności n potrzeby Ośrodka Szkolenia Zawodowego w Dobieszkowie. Przedmiot zamówienia szczegółowo został opisany w formularzu ofertowym, cenowym i wzorze umowy. MIĘSO -
    Cena wybranej oferty
    1108 zł
    3 oferty
  4. Unieważniona
    Część 4Sukcesywna dostawa żywności n potrzeby Ośrodka Szkolenia Zawodowego w Dobieszkowie. Przedmiot zamówienia szczegółowo został opisany w formularzu ofertowym, cenowym i wzorze umowy. WARZYWA I OWOCE -
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    2 oferty
  5. Unieważniona
    Część 5Sukcesywna dostawa żywności n potrzeby Ośrodka Szkolenia Zawodowego w Dobieszkowie. Przedmiot zamówienia szczegółowo został opisany w formularzu ofertowym, cenowym i wzorze umowy. ALKOHOL-
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    1 oferta
  6. Unieważniona
    Część 6Sukcesywna dostawa żywności n potrzeby Ośrodka Szkolenia Zawodowego w Dobieszkowie. Przedmiot zamówienia szczegółowo został opisany w formularzu ofertowym, cenowym i wzorze umowy. NAPOJE SŁODKIE, WODA -
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    1 oferta
  7. Unieważniona
    Część 7Sukcesywna dostawa żywności n potrzeby Ośrodka Szkolenia Zawodowego w Dobieszkowie. Przedmiot zamówienia szczegółowo został opisany w formularzu ofertowym, cenowym i wzorze umowy. CIASTO-
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  8. Unieważniona
    Część 8Sukcesywna dostawa żywności n potrzeby Ośrodka Szkolenia Zawodowego w Dobieszkowie. Przedmiot zamówienia szczegółowo został opisany w formularzu ofertowym, cenowym i wzorze umowy. PIECZYWO -
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
11 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa żywności na potrzeby Ośrodka Szkolenia Zawodowego w Dobieszkowie

Zamawiający Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Dobieszkowie (Dobieszków, Łódzkie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Sukcesywna dostawa żywności na potrzeby Ośrodka Szkolenia Zawodowego w Dobieszkowie”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 2161 zł. Złożono 11 ofert.

Łączna wartość ofert
2161 zł
Liczba ofert
11 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 8 części: w 2 wybrano wykonawcę, 6 unieważniono.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma ZYGA GROUP PIOTR ŚMIECHOWICZ SP. K. za łącznie 2 161,26 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 11 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO W DOBIESZKOWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 101012953

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wspólna 53

1.5.2.)Miejscowość

Dobieszków

1.5.3.)Kod pocztowy

95-010

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL712 - Łódzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

m.bauer@osz-dobieszkow.ohp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ohp.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-72ddd31c-02ea-4ea3-935e-a0991c3cac83

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa żywności na potrzeby Ośrodka Szkolenia Zawodowego w Dobieszkowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-72ddd31c-02ea-4ea3-935e-a0991c3cac83

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00390190

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00029390

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

1/01/2026/OSZ

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa żywności n potrzeby Ośrodka Szkolenia Zawodowego w Dobieszkowie. Przedmiot zamówienia szczegółowo został opisany w formularzu ofertowym, cenowym i wzorze umowy. ARTYKULY SPOŻYWCZE - RÓŻNE - część 1

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.)Wartość części

211382,11 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa żywności n potrzeby Ośrodka Szkolenia Zawodowego w Dobieszkowie. Przedmiot zamówienia szczegółowo został opisany w formularzu ofertowym, cenowym i wzorze umowy. WĘDLINY - część 2

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15131130-5 - Wędliny

4.5.5.)Wartość części

24390,24 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa żywności n potrzeby Ośrodka Szkolenia Zawodowego w Dobieszkowie. Przedmiot zamówienia szczegółowo został opisany w formularzu ofertowym, cenowym i wzorze umowy. MIĘSO - część 3

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.5.)Wartość części

40650,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa żywności n potrzeby Ośrodka Szkolenia Zawodowego w Dobieszkowie. Przedmiot zamówienia szczegółowo został opisany w formularzu ofertowym, cenowym i wzorze umowy. WARZYWA I OWOCE - część 4

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

4.5.5.)Wartość części

36585,37 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa żywności n potrzeby Ośrodka Szkolenia Zawodowego w Dobieszkowie. Przedmiot zamówienia szczegółowo został opisany w formularzu ofertowym, cenowym i wzorze umowy. ALKOHOL- część 5

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

24322500-2 - Alkohol

4.5.5.)Wartość części

36585,36 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa żywności n potrzeby Ośrodka Szkolenia Zawodowego w Dobieszkowie. Przedmiot zamówienia szczegółowo został opisany w formularzu ofertowym, cenowym i wzorze umowy. NAPOJE SŁODKIE, WODA - część 6

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15980000-1 - Napoje bezalkoholowe

4.5.5.)Wartość części

16260,16 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa żywności n potrzeby Ośrodka Szkolenia Zawodowego w Dobieszkowie. Przedmiot zamówienia szczegółowo został opisany w formularzu ofertowym, cenowym i wzorze umowy. CIASTO- część 7

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.5.5.)Wartość części

19512,20 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa żywności n potrzeby Ośrodka Szkolenia Zawodowego w Dobieszkowie. Przedmiot zamówienia szczegółowo został opisany w formularzu ofertowym, cenowym i wzorze umowy. PIECZYWO - część 8

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15811000-6 - Pieczywo

4.5.5.)Wartość części

10569,11 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający informuje, że unieważnia przedmiotowe postępowanie w części 1 na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy PZP w związku z faktem, iż w części 1 wpłynęła tylko jedna oferta, która podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust.1 pkt 5 ustawy PZP.
Uzasadnienie faktyczne.
W części 1 Zamawiający wymagał dostawy niektórych towarów w opakowaniach o określonej gramaturze podczas gdy Wykonawca (MAKRO CASH AND CARRY POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA, 02-486 Warszawa, Al. Jerozolimskie 186) zaoferował towar o gramaturze innej niż wymagana (towar o charakterze niepodzielnym). Np. wymagano musztardy w saszetkach 12g. Wykonawca zaoferował towar inny, tj. musztardę o masie 15 g. Jest to produkt inny niż wymagany i nie da się go podzielić w taki sposób aby dostarczyć produkt o gramaturze 12 g. Analogiczne sytuacje wystąpiły przy kilku innych produktach wymaganych w części 1, tzn. Wykonawca zaoferował produkt inny niż wymagany w OPZ. Tym samym oferta wykonawcy złożona w części 1 nie jest zgodna z warunkami zamówienia.

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1053,10 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1053,10 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1053,10 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 10

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZYGA GROUP PIOTR ŚMIECHOWICZ SP. K.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9471998439

7.3.3)Ulica

Podgórna 2a

7.3.4)Miejscowość

Zgierz

7.3.5)Kod pocztowy

95-100

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 11

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

30000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1108,16 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1108,16 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1108,16 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZYGA GROUP PIOTR ŚMIECHOWICZ SP. K.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9471998439

7.3.3)Ulica

Podgórna 2a

7.3.4)Miejscowość

Zgierz

7.3.5)Kod pocztowy

95-100

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 15

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

50000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W części nr 4 wpłynęła oferta od Wykonawcy MAKRO CASH AND CARRY POLSKA, która podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust.1 pkt 4 ustawy PZP. W części nr 4 wpłynęła oferta Wykonawcy Kelmes, która podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 2 lit. c ustawy PZP oraz na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 13 ustawy PZP.

Sekcja 17

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W części nr 5 wpłynęła oferta od Wykonawcy MAKRO CASH AND CARRY POLSKA, która podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust.1 pkt 4 ustawy PZP.

Sekcja 19

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W części nr 6 wpłynęła oferta od Wykonawcy MAKRO CASH AND CARRY POLSKA, która podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust.1 pkt 4 ustawy PZP.

Sekcja 21

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Brak ofert

Sekcja 23

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Brak ofert

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15800000-6Różne produkty spożywcze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
257 068 zł
Próbka: 126 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
133 729 zł437 787 zł
Rozstęp międzykwartylowy
304 058 zł
Źródło próbki
CPV 15800000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
133 729 zł
Mediana
257 068 zł
Górny kwartyl
437 787 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Dobieszkowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dobieszków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2161 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15800000-6 (Różne produkty spożywcze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ZYGA GROUP PIOTR ŚMIECHOWICZ SP. K. (Zgierz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.