ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Przebudowa drogi powiatowej nr 1562 K Podole Górowa – Łęka polegająca na budowie chodnika w miejscowości Miłkowa

Zamawiający Powiat Nowosądecki - Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu (Nowy Sącz, Małopolskie) prowadził postępowanie „Przebudowa drogi powiatowej nr 1562 K Podole Górowa – Łęka polegająca na budowie chodnika…”. Termin składania ofert minął 28 sierpnia 2026, 12:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
28 sierpnia 2026, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres rękojmi za wady i gwarancji jakości40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    12 sierpnia 2026

    Termin ofert: 28 sierpnia 2026 12:00
  2. Zmiana ogłoszenia

    24 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi powiatowej nr 1562 K Podole Górowa, Łęka polegająca na budowie chodnika w miejscowości Miłkowa, z zakresem obejmującym chodnik, odwodnienie, doświetlenie przejścia dla pieszych i roboty towarzyszące na odcinku km 1+663,50 - 2+065,00.

  • 2

    TerminZamówienie nie jest podzielone na części, nie obejmuje opcji ani wznowień, a termin realizacji wynosi 3 miesiące.

  • 3

    WarunkiWarunkiem udziału jest wykonanie w ostatnich 5 latach co najmniej 1 roboty drogowej obejmującej chodnik o długości min. 450 mb oraz dysponowanie kierownikiem budowy z uprawnieniami w specjalności inżynieryjnej drogowej.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie pojawia się nie pierwszy raz: podobne postępowanie z 2024 r. wygrał Zakład Usługowo Produkcyjny KAM-BET Kamieniarsko Betoniarski Krzysztof Rolka przy 10 ofertach.
  • Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 5,8 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 8% miało jedną ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIAT NOWOSĄDECKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W NOWYM SĄCZU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 491893180

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jeremiego Wiśniowieckiego 136

1.5.2.)Miejscowość

Nowy Sącz

1.5.3.)Kod pocztowy

33-300

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL218 - Nowosądecki

1.5.7.)Numer telefonu

(18) 448 40 61

1.5.8.)Numer faksu

(18) 442 63 45

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@pzdns.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.pzdns.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność

Zarządzanie drogami powiatowymi

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa drogi powiatowej nr 1562 K Podole Górowa – Łęka polegająca na budowie chodnika w miejscowości Miłkowa

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0ee2cec9-60ad-4907-8226-d588e10302f4

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00390149

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00042937/17/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.26 Przebudowa drogi powiatowej nr 1562 K Podole Górowa – Łęka polegająca na budowie chodnika w miejscowości Miłkowa

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://pzdns.ezamawiajacy.pl/pn/pzdns/demand/313003/notice/public/details

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://pzdns.ezamawiajacy.pl/pn/pzdns/demand/313003/notice/public/details

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. W przedmiotowym postępowaniu
Zamawiający dopuszcza możliwość przekazywania sobie przez strony postępowania oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji za pośrednictwem Platformy znajdującej się pod adresem: https://pzdns.ezamawiajacy.pl poprzez kafelek „Wiadomości” kierujący do modułu korespondencji.
2. Zamawiający nie przewiduje komunikowania się z wykonawcami w inny sposób niż przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
3. Oświadczenia, wnioski, zawiadomienia lub informacje, które wpłyną do Zamawiającego, uważa się za dokumenty złożone w terminie, jeśli ich czytelna treść dotrze do Zamawiającego przed upływem tego terminu. Za datę wpływu oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich wpływu na Platformę.
4. Korzystanie z platformy jest bezpłatne.
5. Pozostałe wymagania oraz informacje zostały zawarte w rozdziale VIII oraz XII SWZ.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, Zamawiający informuje wykonawców będących osobami fizycznymi lub osobami fizycznymi prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą, a także pełnomocników wykonawców będących osobami fizycznymi (np. w zakresie danych osobowych zamieszczonych w pełnomocnictwie) i członków organów zarządzających wykonawców, będących osobami fizycznymi, że administratorem danych osobowych w/w osób jest Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu reprezentowany przez Dyrektora inż. Wojciecha Błażusiaka, adres siedziby: ul. Wiśniowieckiego 136, 33-300 Nowy Sącz, kontakt mailowy: biuro@pzdns.pl telefoniczny: (18) 442 74 14;
2. Pozostałe informacje dot. RODO zostały ujęte w rozdz. XXV SWZ.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

PZD-ZAM.261.71.2026.WZ

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi powiatowej nr 1562 K Podole Górowa – Łęka polegająca na budowie chodnika w miejscowości Miłkowa.
Zakres zamówienia obejmuje przebudowę drogi powiatowej nr 1571 K Ptaszkowa – Wojnarowa w km 1+663,50 - 2+065,00 w zakresie budowy chodnika wraz z odwodnieniem, doświetleniem przejścia dla pieszych i robotami towarzyszącymi.

4.2.6.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Okres rękojmi za wady i gwarancji jakości

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

W zakresie zdolności technicznej lub zawodowej Zamawiający wymaga, aby:
a. Wykonawca w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie) wykonał w sposób należyty co najmniej:
-1 (jedną) robotę budowlaną polegającą na budowie, rozbudowie, odbudowie, przebudowie lub modernizacji drogi publicznej obejmującą swoim zakresem wykonanie chodnika (drogi dla pieszych) o długości min. 450 mb (słownie: czterysta pięćdziesiąt mb) *,
* Zamawiający nie dopuszcza sumowania kilku robót (zamówień realizowanych w ramach odrębnych umów) w celu spełnienia w/w warunku dot. minimalnej dlugości chodnika.
b. Wykonawca dysponował osobami zdolnymi do realizacji zamówienia tj.
- KIEROWNIKIEM BUDOWY posiadającym wymagane przez prawo uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności inżynieryjnej drogowej **,
** - lub kwalifikacje równoważne do w/w, zdobyte w innych państwach na zasadach określonych w art. 12a Ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 524 z późn. zm.). Zamawiający dopuszcza uprawnienia uzyskane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów odpowiadające wymaganym uprawnieniom oraz zagraniczne uprawnienia uznane w zakresie i na zasadach opisanych w ustawie z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 166). Zakres posiadanych uprawnień budowlanych wynikający z decyzji o stwierdzeniu przygotowania zawodowego do wykonywania samodzielnych funkcji w budownictwie musi zapewniać możliwość pełnienia funkcji kierownika budowy i/lub robót dla robót objętych niniejszym postępowaniem.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Wykaz robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - inne odpowiednie dokumenty.
Przedmiotowy wykaz należy złożyć w formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 5 do SWZ.
2. Wykaz osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, a także zakresu
wykonywanych przez nieczynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami.
Przedmiotowy wykaz należy złożyć w formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 6 do SWZ.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Tak

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia
1.Zamawiający przewiduje możliwość zmian umowy, o których mowa w art. 455 ust. 1 pkt 1 PZP, które mogą dotyczyć w szczególności przypadków

1.1. zmiana, w tym wydłużenie terminu wykonania zamówienia w związku z: a. wystąpieniem okoliczności zaistniałych w trakcie realizacji zamówienia b. koniecznością usunięcia błędów lub wprowadzenia zmian w dokumentacji technicznej c. koniecznością wykonania zamówień dodatkowych d. ujawnieniem niezinwentaryzowanych sieci uzbrojenia e. zawieszeniem robót przez Zamawiającego f. działaniem siły wyższej g. wystąpieniem niekorzystnych warunków atmosferycznych h. zaistnieniem okoliczności będących następstwem działania organów administracji lub osób indywidualnych i. wystąpieniem niezależnych Wykonawcy przyczyn technologicznych j. wystąpieniem okoliczności, których strony umowy nie były w stanie przewidzieć pomimo zachowania należytej staranności k. zmianą przepisów prawnych obowiązujących w dniu zawarcia umowy, mającą wpływ na realizację zamówienia, – pod warunkiem wyrażenia zgody przez Zamawiającego 1.2. zmiana technologii wykonania danego zakresu robót określonego w dokumentacji technicznej 1.3. zmiany wymiarów, zmiany szerokości, długości, kilometraża robót, zmiany położenia lub wysokości części robót budowlanych, zmiany szerokości, długości i grubości poszczególnych warstw konstrukcyjnych 1.4. rezygnacji z części robót, jeżeli taka rezygnacja będzie niezbędna dla prawidłowego i racjonalnego wykonania przedmiotu umowy 1.5. niezależne od stron zmiany dotyczące osób kluczowych dla realizacji umowy 1.6. zmiana postanowień umowy w sytuacji wystąpienia zamówień dodatkowych 1.7. zmiana trybu realizacji zamówienia w zakresie: a. rezygnacji z podwykonawstwa dla części zamówienia, którą Wykonawca wskazał w ofercie b. wystąpienia konieczności zmiany podwykonawcy c. wystąpienia uzasadnionego przypadku konieczności realizacji przez podwykonawcę części zamówienia, której Wykonawca nie wskazał w ofercie d. wystąpienia uzasadnionego przypadku konieczności zmiany podmiotów - w przypadku zaistnienia nieprzewidzianych wcześniej przez Wykonawcę okoliczności 1.8. zmiany terminów, warunków realizacji i zakresu przedmiotowego umowy niezbędne do prawidłowej realizacji zamówienia związane z: a. koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa lub zapobieżenia awarii b. wystąpieniem okoliczności powodujących, że niemożliwe jest zrealizowanie przedmiotu umowy c. zaistnieniem okoliczności leżących po stronie Zamawiającego d. zaistnieniem niemożliwych do wcześniejszego przewidzenia i niezależnych od stron umowy okoliczności powodujących niecelowość, zbędność, czy bezzasadność realizacji poszczególnych elementów przedmiotu zamówienia z punktu widzenia realizowanego zamówienia, jego społeczno-gospodarczego przeznaczenia, czy interesu społecznego lub interesu Zamawiającego jako dysponenta środków publicznych, przy jednoczesnym obniżeniu wynagrodzenia umownego o wartość niezrealizowanych elementów przedmiotu zamówienia e. zaistnieniem innej niemożliwej do przewidzenia w momencie zawarcia umowy okoliczności prawnej, ekonomicznej lub technicznej 1.9. porządkujące i informacyjne zmiany postanowień umowy, w szczególności związane ze zmianą danych identyfikacyjnych 1.10. zmiany postanowień umowy korzystne z punktu widzenia realizowanego zamówienia, jego społeczno-gospodarczego przeznaczenia czy interesu społecznego lub interesu Zamawiającego jako dysponenta środków publicznych 1.11 zmianę zasad płatności. 1.12. zmiany terminu realizacji przedmiotu umowy oraz terminów realizacji poszczególnych elementów przedmiotu umowy oraz maksymalnych płatności pomiędzy okresami rozliczeniowymi (rok budżetowy), 2. Ewentualne ograniczenia zakresu robót opisane w ust. 1 pkt 1.3, 1.4 i 1.10 nie mogą przekroczyć 50% zakresu robót objętych niniejszym zamówieniem. 2. Szczegółowy zakres oraz warunki wprowadzenia zmian zostały określone w zał. nr 7 do SWZ - wzór umowy (par. 18 i 19).

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-08-27 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://pzdns.ezamawiajacy.pl

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-08-27 10:10

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-09-25

8.5.)Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Historia

Poprzednia edycja tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2024wygrał(a): Zakład Usługowo Produkcyjny KAM-BET Kamieniarsko Betoniarski Krzysztof Rolka732 tys. zł10 ofertwynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 28.08.2026, 12:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Powiat Nowosądecki - Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowy Sącz.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.