AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1542 K Łącko – Naszacowice w km 1+604 – 2+818 w miejscowości Łącko i Czarny Potok

Zamawiający Powiat Nowosądecki - Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu (Nowy Sącz, Małopolskie) prowadzi postępowanie „Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1542 K Łącko – Naszacowice w km 1+604 – 2+818…”. Termin składania ofert upływa 17 września 2026, 10:00. Wadium: 40 000 zł.

Otwórz na BZP

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 635 266 zł
Wadium
40 000 zł
Termin składania ofert
17 września 2026, 10:00
11d 6h
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres rękojmi za wady i gwarancji jakości40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    02 września 2026

    Termin ofert: 17 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1542 K Łącko - Naszacowice w km 1+604 - 2+818 w miejscowości Łącko i Czarny Potok.

  • 2

    TerminTermin realizacji wynosi 16 miesięcy, wymagane wadium to 40.000,00 zł, a zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy.

  • 3

    WarunkiWykonawca wykazuje co najmniej dwie roboty budowlane dotyczące budowy, rozbudowy, odbudowy, przebudowy lub modernizacji drogi publicznej z chodnikiem o długości min. 600 mb każda oraz dysponuje kierownikiem budowy z uprawnieniami drogowymi.

  • 4

    KryteriaKryteria oceny obejmują cenę 60 oraz okres rękojmi za wady i gwarancji jakości 40; umowa dopuszcza zmiany m.in. terminu, technologii, wymiarów robót, rezygnacji z części robót, podwykonawstwa oraz zmian związanych z bezpieczeństwem.

  • 5

    ZakresZakres obejmuje budowę chodnika, przebudowę drogi, budowę kanalizacji deszczowej, przebudowę zjazdów i wlotów skrzyżowań gminnych, umocnienie skarp, montaż barier i balustrad ochronnych, budowę kanału technologicznego oraz rozbiórkę i odbudowę ogrodzeń.

Kontekst Atlasu

  • Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 5,8 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 8% miało jedną ofertę.
  • KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 3 orzeczenia z postępowaniami tego zamawiającego, w tym 3 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 1 sprawie odwołanie uwzględniono.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail