Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Zakład Usługowo Produkcyjny KAM-BET Kamieniarsko Betoniarski Krzysztof Rolka· Gródek nad Dunajcemmikrofirma
Wartość umowy
731 850 zł
Umowa zawarta
5 kwietnia 2024
Okres realizacji
150 dni
Oferty w postępowaniu
10 ofertceny: 731 850 zł – 943 522 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres rękojmi za wady i gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi powiatowej nr 1565K Niecew - Podole Górowa w miejscowości Podole Górowa w zakresie budowy chodnika z robotami towarzyszącymi

Zamawiający Powiat Nowosądecki - Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu (Nowy Sącz, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi powiatowej nr 1565K Niecew - Podole Górowa w miejscowości Podole Górowa…”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Usługowo Produkcyjny KAM-BET Kamieniarsko Betoniarski Krzysztof Rolka. Wartość umowy: 731 850 zł. Złożono 10 ofert.

Wartość umowy
731 850 zł
Liczba ofert
10 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Usługowo Produkcyjny KAM-BET Kamieniarsko Betoniarski Krzysztof Rolka (Gródek nad Dunajcem), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 731 850,00 zł (umowę zawarto 5 kwietnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert; ceny wahały się od 731 850,00 zł do 943 521,61 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 150 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIAT NOWOSĄDECKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W NOWYM SĄCZU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 491893180

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Jeremiego Wiśniowieckiego 136

1.5.2.)Miejscowość

Nowy Sącz

1.5.3.)Kod pocztowy

33-300

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL218 - Nowosądecki

1.5.7.)Numer telefonu

(+48) 18 442 74 14

1.5.8.)Numer faksu

(+48) 18 442 63 45

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@pzd.nowy-sacz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.pzd.nowy-sacz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1d2b136b-d005-11ee-a3b5-e25d731b0da9

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


zarządzanie drogami powiatowymi

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa drogi powiatowej nr 1565K Niecew - Podole Górowa w miejscowości Podole Górowa w zakresie budowy chodnika z robotami towarzyszącymi

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1d2b136b-d005-11ee-a3b5-e25d731b0da9

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00273369

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-04-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00068514/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Budowa chodników w ciągach dróg powiatowych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00211712

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PZD-ZAM.261.18.2024.WZ

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

687820,77 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Nazwa przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi powiatowej nr 1565K Niecew - Podole Górowa w miejscowości Podole Górowa w zakresie budowy chodnika z robotami towarzyszącymi. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje budowę chodnika w km 11+225 - 11+503 polegającą na wykonaniu następujących robót budowlanych: 2.1. Roboty w km 11+225 – 11+474: a. roboty przygotowawcze i rozbiórkowe b. roboty ziemne c. drenaż d. odwodnienie e. chodnik f. poszerzenie jezdni km 11+225 - 11+474 g. wymiana podbudowy km 11+358 - 11+410 h. pobocza km 11+225 - 11+474 i. zjazdy j. urządzenia brd k. roboty wykończeniowe. 2.2. Roboty w km 11+474 – 11+503: a. poszerzenie jezdni, b. pobocze w km 11+474 - 11+503. 3. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w załączniku nr 4 do SWZ - dokumentacja techniczna składająca się z następujących opracowań: 3.1. Dokumentacja projektowa, 3.2. Przedmiar robót – materiał pomocniczy, 3.3. Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych. 4. Dokumentacja projektowa zawiera szerszy zakres robót. Do wyceny należy przyjąć roboty w kilometrażach określonych w pkt 2.1. i 2.2. w zakresie wynikającym z dokumentacji projektowej oraz STWIORB. Przedmiot zamówienia nie obejmuje wykonania kanału technologicznego. 5. Miejsce realizacji robót budowlanych: pas drogowy drogi powiatowej nr 1565 K w miejscowości Podole - Górowa, powiat nowosądecki, województwo małopolskie.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45233140-2 - Roboty drogowe

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

10

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

10

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

731850,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

943521,61 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

731850,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Usługowo Produkcyjny KAM-BET Kamieniarsko Betoniarski Krzysztof Rolka

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 490651545

7.3.3)Ulica

Bartkowa-Posadowa

7.3.4)Miejscowość

Gródek nad Dunajcem

7.3.5)Kod pocztowy

33-318

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

731850,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

150 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233253-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
635 266 zł
Próbka: 855 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
305 435 zł1 605 997 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 300 562 zł
Źródło próbki
CPV 45233· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
305 435 zł
Mediana
635 266 zł
Górny kwartyl
1 605 997 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Nowosądecki - Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowy Sącz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 731 850 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233253-7 (Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Usługowo Produkcyjny KAM-BET Kamieniarsko Betoniarski Krzysztof Rolka (Gródek nad Dunajcem). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 10 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.