Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Budowa infrastruktury drogowej w celu poprawy bezpieczeństwa w mieście

Zamawiający Miasto Podkowa Leśna (Podkowa Leśna, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa infrastruktury drogowej w celu poprawy bezpieczeństwa w mieście”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto Podkowa LeśnaPodkowa Leśna, Mazowieckie (powiat Grodziski →)opublikowano 12 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 636 330 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Miasto Podkowa Leśna

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013269338

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Akacjowa 39/41

1.4.2.)Miejscowość

Podkowa Leśna

1.4.3.)Kod pocztowy

05-807

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

urzadmiasta@podkowalesna.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.podkowalesna.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3400e7ec-0f77-4044-b035-dc7795fa60a8

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00390019

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-12

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00183390

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Budowa infrastruktury drogowej w celu poprawy bezpieczeństwa w mieście

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa infrastruktury drogowej w celu poprawy bezpieczeństwa w mieście
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie wszelkich prac i czynności niezbędnych do prawidłowego zrealizowania przedmiotu zamówienia w zakresie rzeczowym ujętym w OPZ polegających na wprowadzeniu stałej organizacji ruchu na terenie Miasta Podkowa Leśna w ramach zadania pn. „Leśna. Etap III – uspokojenie ruchu przy użyciu urządzeń BRD”

3.9.)Główny kod CPV

45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-24

4.2.)Okres realizacji zamówienia

4 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ROBOKOP Grzegorz Leonowicz

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5291721467

4.3.3.)Ulica

Dębowa 8/45

4.3.4.)Miejscowość

Milanówek

4.3.5.)Kod pocztowy

05-822

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

258300 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00218034/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-29

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

§11 ust. 6 pkt 2 umowy

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

W związku z wprowadzeniem zmian w zatwierdzonej i przekazanej Wykonawcy do realizacji stałej organizacji ruchu, obejmującej ustanowienie ruchu jednokierunkowego na wybranych ulicach centrum miasta, zaistniała koniczność wykonania dodatkowego oznakowania poziomego w postaci kontrpasów rowerowych. Roboty te nie były objęte pierwotnym zakresem rzeczowym ani wynagrodzeniem określonym w umowie.

5.4.6.)Wartość zmiany

6150,00

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

264450,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233150-5Roboty w zakresie regulacji ruchu
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
636 330 zł
Próbka: 860 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
305 147 zł1 612 748 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 307 601 zł
Źródło próbki
CPV 45233· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
305 147 zł
Mediana
636 330 zł
Górny kwartyl
1 612 748 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Podkowa Leśna prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Podkowa Leśna.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233150-5 (Roboty w zakresie regulacji ruchu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.