Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 196 723 zł
Umowa zawarta
10 sierpnia 2026
Okres realizacji
100 dni
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 1 196 723 zł – 1 571 404 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie przebudowy (modernizacji) dróg gminnych na terenie Gminy Nowodwór w 2026r.

Zamawiający Gmina Nowodwór (Nowodwór, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie przebudowy (modernizacji) dróg gminnych na terenie Gminy Nowodwór w 2026r”, wybierając ofertę wykonawcy Irkop Ireneusz Ruszkiewicz. Wartość umowy: 1 196 723 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina NowodwórNowodwór, Lubelskie (powiat Rycki →)opublikowano 12 sierpnia 2026
Wartość umowy
1 196 723 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 czerwca 2026

    Termin ofert: 13 lipca 2026 13:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    12 sierpnia 2026

    8 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Irkop Ireneusz Ruszkiewicz (Brusów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 196 722,70 zł (umowę zawarto 10 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 1 196 722,70 zł do 1 571 404,40 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 100 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail