Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
145 140 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 21 września 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 145 140 zł – 184 500 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie instalacji ciekłego azotu w pomieszczeniu technicznym Jodu 123 1/69 dla Ośrodka Radioizotopów POLATOM znajdującej się w budynku CERAD

Zamawiający Narodowe Centrum Badań Jądrowych Ośrodek Radioizotopów POLATOM (Otwock, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie instalacji ciekłego azotu w pomieszczeniu technicznym Jodu 123 1/69 dla Ośrodka…”, wybierając ofertę wykonawcy Copco Dynamic Sp. z o.o. Wartość umowy: 145 140 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
145 140 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Copco Dynamic Sp. z o.o. (Katowice), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 145 140,00 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 145 140,00 zł do 184 500,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 21 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Narodowe Centrum Badań Jądrowych Ośrodek Radioizotopów POLATOM

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001024043

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Andrzeja Sołtana 7

1.5.2.)Miejscowość

Otwock

1.5.3.)Kod pocztowy

05-400

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@polatom.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.polatom.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/polatom

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Instytut Badawczy

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Prace naukowe i badawczo - rozwojowe

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie instalacji ciekłego azotu w pomieszczeniu technicznym Jodu 123 1/69 dla Ośrodka Radioizotopów POLATOM
znajdującej się w budynku CERAD

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d5a4847e-5736-42d5-9f62-b907bad3a03a

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00389889

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00291759

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

28/P/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

150000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej wraz z instalacją ciekłego azotu w pomieszczeniu
technicznym Jodu 123 1/69 dla Ośrodka Radioizotopów POLATOM znajdującej się w budynku CERAD (Centrum
Projektowania i Syntezy Radiofarmaceutyków Ukierunkowanych Molekularnie).
Szczegółowy zakres zamówienia oraz wymagania jakościowe określa dokumentacja techniczna na którą składa się:
1) załącznik A - opis przedmiotu zamówienia gazy CERAD
2) Załącznik B – wymagania związane z bezpieczeństwem radiologicznych
3) załącznik C – regulamin prac,
4) załącznik D – dodatkowe wymagania
5) załącznik F - Instrukcji ruchu osobowo-materiałowego w NCBJ

4.5.3.)Główny kod CPV

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

145140,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

184500,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

145140,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Copco Dynamic Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9541000418

7.3.3)Ulica

Gen. H Le Ronda 28

7.3.4)Miejscowość

Katowice

7.3.5)Kod pocztowy

40-303

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

145140,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-21

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45333000-0Roboty instalacyjne gazowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Narodowe Centrum Badań Jądrowych Ośrodek Radioizotopów POLATOM prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Otwock.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 145 140 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45333000-0 (Roboty instalacyjne gazowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Copco Dynamic Sp. z o.o. (Katowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.