Dostawa sprzętu IT z podziałem na 6 części do siedziby Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku
Zamawiający Narodowe Centrum Badań Jądrowych (Otwock, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa sprzętu IT z podziałem na 6 części do siedziby Narodowego Centrum Badań Jądrowych…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 413 911 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1861, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie
25 czerwca 2026
Termin ofert: 3 lipca 2026 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
28 lipca 2026
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
06 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
06 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
01 września 2026
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Narodowe Centrum Badań Jądrowych |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 001024043 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Andrzeja Sołtana 7 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Otwock |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 05-400 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL912 - Warszawski wschodni |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zp@ncbj.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://www.ncbj.gov.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego) |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-f65a2262-4e9c-4a79-93a9-47ee0416f409 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00416601 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-09-01 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00309400 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Projekt PolFEL – Polski Laser na Swobodnych Elektronach, faza 1.1 umowa dofinansowania o numerze KPOD .01.18-IW.03-0019/23, program Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa sprzętu IT z podziałem na 6 części do siedziby Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem postępowania jest dostawa sprzętu IT z podziałem na 6 części do siedziby Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku. 2. Część 4 | Komputery do kart oscyloskopowych. 3. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w Tomie II PPU oraz w Tomie III OPZ. 4. Termin realizacji zamówienia: do 4 tygodni od daty zawarcia Umowy, ale nie później niż do 21 sierpnia 2026 r. (z uwagi na finansowanie projektu). 5. Okres gwarancji na przedmiot zamówienia wynosi 24 miesiące licząc od dnia odbioru końcowego (dla każdej części). |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-07-14 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 28 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Centrum Informatyczne PolSoft s.c. Arkadiusz Serodziński, Elżbieta Karkut-Czarnobil |
| 4.3.1.1.) | Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia | Centrum Informatyczne PolSoft s.c. Arkadiusz Serodziński, Elżbieta Karkut-Czarnobil |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 1180044458 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Warszawa |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 03-893 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 25707,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00364685/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-08-11 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 25707,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.