AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych na potrzeby zajęć realizowanych w ramach projektu Edukacja Przedszkolna w Gminie Ulhówek nr FELU.10.02-IZ.00-0090/25.

Zamawiający Gmina Ulhówek (Ulhówek, Lubelskie) prowadzi postępowanie „Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych na potrzeby zajęć realizowanych w ramach projektu…”. Termin składania ofert upływa 14 września 2026, 12:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina UlhówekUlhówek, Lubelskie (powiat Tomaszowski →)opublikowano 4 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 219 767 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
14 września 2026, 12:00
8d 8h
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%Okres gwarncji40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    04 września 2026

    Termin ofert: 14 września 2026 12:00
Alert e-mail