Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
P.T.H. Wapnopol Adam Nowakowski· Glinojeckmała firma
Wartość umowy
878 127 zł
Umowa zawarta
27 lipca 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 878 127 zł – 998 230 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowy dróg na terenie Gminy Ojrzeń w miejscowościach Łebki Wielkie, Młock, Ojrzeń i Kicin.

Zamawiający Gmina Ojrzeń (Ojrzeń, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowy dróg na terenie Gminy Ojrzeń w miejscowościach Łebki Wielkie, Młock, Ojrzeń i…”, wybierając ofertę wykonawcy P.T.H. Wapnopol Adam Nowakowski. Wartość umowy: 878 127 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina OjrzeńOjrzeń, Mazowieckieopublikowano 12 sierpnia 2026
Wartość umowy
878 127 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 czerwca 2026

    Termin ofert: 30 czerwca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    12 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy P.T.H. Wapnopol Adam Nowakowski (Glinojeck), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 878 126,77 zł (umowę zawarto 27 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 878 126,77 zł do 998 230,12 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA OJRZEŃ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130378338

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Ciechanowska 27

1.5.2.)Miejscowość

Ojrzeń

1.5.3.)Kod pocztowy

06-456

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@ojrzen.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ojrzen.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ceddb655-7539-4fd1-a5ab-8427ba61afaf

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowy dróg na terenie Gminy Ojrzeń w miejscowościach Łebki Wielkie, Młock, Ojrzeń i Kicin.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ceddb655-7539-4fd1-a5ab-8427ba61afaf

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00389355

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00056068/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Przebudowy dróg na terenie Gminy Ojrzeń w miejscowościach Łebki Wielkie, Młock, Ojrzeń i Kicin.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00290466

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZPU.271.64.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiot zamówienia pn

„Przebudowy dróg na terenie Gminy Ojrzeń w miejscowościach Łebki Wielkie, Młock, Ojrzeń i Kicin” obejmuje zadania: 1) przebudowę drogi na terenie Gminy Ojrzeń w miejscowości Łebki Wielkie, zlokalizowanej na działce ewidencyjnej nr 91, polegającą na wykonaniu robót przygotowawczych, robót ziemnych, nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych na odcinku drogi o długości 190 m oraz zjazdów i poboczy, 2) przebudowę drogi na terenie Gminy Ojrzeń w miejscowości Młock, zlokalizowanej na działkach ewidencyjnych nr 464 i 514, polegającą na wykonaniu robót przygotowawczych, robót ziemnych, nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych na odcinku drogi o długości 198 m, zjazdów i poboczy oraz robót wykończeniowych, 3) przebudowę drogi na terenie Gminy Ojrzeń w miejscowości Ojrzeń, zlokalizowanej na działce ewidencyjnej nr 443, polegającą na wykonaniu robót przygotowawczych, robót ziemnych, podbudowy, nawierzchni z kostki brukowej na odcinku drogi o długości 99 m oraz krawężników i obrzeży, 4) przebudowę drogi gminnej w miejscowości Kicin, zlokalizowanej na działkach ewidencyjnych nr 174, 173 i 81, polegającą na wykonaniu robót przygotowawczych, robót ziemnych, nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych na odcinku drogi o długości 94 m, zjazdów i poboczy oraz robót wykończeniowych.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

878126,77 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

998230,12 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

878126,77 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.T.H. Wapnopol Adam Nowakowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130197602

7.3.3)Ulica

Nadrzeczna 12

7.3.4)Miejscowość

Glinojeck

7.3.5)Kod pocztowy

06-450

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

878126,77 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 818 393 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 585 199 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 818 393 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Ojrzeń prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ojrzeń.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 878 127 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: P.T.H. Wapnopol Adam Nowakowski (Glinojeck). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.