Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
125 399 zł
Umowa zawarta
12 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 14 sierpnia 2026 do 30 września 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Standard hotelu40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Organizacja szkolenia pt.: „Specjalistyczne szkolenie z zakresu przełamywania zabezpieczeń za pomocą oprogramowania Passware Kit Forensic” (...)

Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach (Kielce, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Organizacja szkolenia pt.: Specjalistyczne szkolenie z zakresu przełamywania…”, wybierając ofertę wykonawcy Media Sp. z o.o. Wartość umowy: 125 399 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w KielcachKielce, Świętokrzyskieopublikowano 12 sierpnia 2026
Wartość umowy
125 399 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 lipca 2026

    Termin ofert: 17 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    12 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Media Sp. z o.o. (Katowice).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 125 398,50 zł (umowę zawarto 12 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 14 sierpnia 2026 r. do 30 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 290727869

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Seminaryjska 12

1.5.2.)Miejscowość

Kielce

1.5.3.)Kod pocztowy

25-372

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ewelina.wasowicz@ki.policja.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://swietokrzyska.policja.gov.pl/kie/zamowienia-publiczne/przetargi-pn

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1341264

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Organizacja szkolenia pt.: „Specjalistyczne szkolenie z zakresu przełamywania zabezpieczeń za pomocą oprogramowania Passware Kit Forensic” (...)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6f9d2af7-8aa3-4121-b0ca-0fb70cf7b1f9

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00389189

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00119877/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.17 Organizacja szkoleń w ramach projektów dofinansowanych ze środków zewnętrznych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Przedmiot zamówienia dofinansowany w ramach Programu Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego na lata 2021-2027 nr FBWP.03.01.-IZ.00-0012/24 projektu pn. „Policyjna współpraca międzynarodowa - wzmocnienie potencjału Policji UE w zakresie zapobiegania i zwalczania przestępczości zorganizowanej”.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00332966

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

52/TPBN/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

88942,48 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja szkolenia specjalistycznego z przełamywania zabezpieczeń za pomocą oprogramowania Passware Kit Forensic wraz z usługą hotelarską, usługą wyżywienia oraz z zapewnieniem materiałów szkoleniowych, w ramach projektu „Policyjna współpraca międzynarodowa wzmocnienie potencjału Policji UE w zakresie zapobiegania i zwalczania przestępczości zorganizowanej”. Projekt współfinansowany z Programu Bezpieczeństwa Wewnętrznego na lat 2021-2027. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ oraz Projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

125398,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

125398,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

125398,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Media Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

634 23 41 032

7.3.4)Miejscowość

Katowice

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

125398,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-08-14 do 2026-09-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80510000-2Usługi szkolenia specjalistycznego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →