Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
481 620 zł
Umowa zawarta
10 sierpnia 2026
Okres realizacji
14 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużony okres udzielonej gwarancji jakości60%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

,,Modernizacja/remont dróg dojazdowych do pól w miejscowościach Ibramowice, Pieczonogi i Łaszów"

Zamawiający Gmina Pałecznica (Pałecznica, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „,,Modernizacja/remont dróg dojazdowych do pól w miejscowościach Ibramowice, Pieczonogi i…”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Usług Rolniczych i Budowlanych AGROBUD Wiesław Nowakowski. Wartość umowy: 481 620 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina PałecznicaPałecznica, Małopolskie (powiat Proszowicki →)opublikowano 12 sierpnia 2026
Wartość umowy
481 620 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 lipca 2026

    Termin ofert: 23 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    12 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Usług Rolniczych i Budowlanych AGROBUD Wiesław Nowakowski (Koniusza).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 481 620,29 zł (umowę zawarto 10 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 14 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail