Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
174 960 zł
Umowa zawarta
16 lipca 2026
Okres realizacji
od 15 sierpnia 2026 do 14 sierpnia 2027
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 174 960 zł – 282 960 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbiór odpadów II

Zamawiający Zakład Karny w Wojkowicach (Wojkowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór odpadów II”, wybierając ofertę wykonawcy Terra P.P. sp. z o.o. Wartość umowy: 174 960 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Zakład Karny w WojkowicachWojkowice, Śląskie (powiat Będziński →)opublikowano 12 sierpnia 2026
Wartość umowy
174 960 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Terra P.P. sp. z o.o. (Dąbrowa Górnicza).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 174 960,00 zł (umowę zawarto 16 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 174 960,00 zł do 282 960,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 15 sierpnia 2026 r. do 14 sierpnia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZAKŁAD KARNY W WOJKOWICACH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000319760

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Jana III Sobieskiego 298

1.5.2.)Miejscowość

Wojkowice

1.5.3.)Kod pocztowy

42-580

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22B - Sosnowiecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zk_wojkowice@sw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sw.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/zk_wojkowice

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Odbiór odpadów II

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d126c455-21fb-41cf-a51d-2af487e3fe21

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00388208

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00016718/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Odbiór odpadów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00288378

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

D/Kw 2232.6.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

220150,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Odpady pokonsumpcyjne odbierane z terenu Zakładu Karnego w Wojkowicach

4.5.3.)Główny kod CPV

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

4.5.5.)Wartość części

30000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Odpady medyczne odbierane z terenu Zakładu Karnego w Wojkowicach

4.5.3.)Główny kod CPV

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

4.5.5.)Wartość części

6450,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Odpady pokonsumpcyjne odbierane z terenu Oddziału Zewnętrznego w Ciągowicach

4.5.3.)Główny kod CPV

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

4.5.5.)Wartość części

18000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Odpady medyczne odbierane z terenu Oddziału Zewnętrznego w Ciągowicach

4.5.3.)Główny kod CPV

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

4.5.5.)Wartość części

3700,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Odpady z oczyszczalni ścieków odbierane z terenu Oddziału Zewnętrznego w Ciągowicach

4.5.3.)Główny kod CPV

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

4.5.5.)Wartość części

162000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 5

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

174960,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

282960,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

174960,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Terra P.P. sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6292477998

7.3.4)Miejscowość

Dąbrowa Górnicza

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

174960,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-08-15 do 2027-08-14

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90500000-2Usługi związane z odpadami
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 660 176 zł
Próbka: 158 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
496 250 zł4 610 198 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 113 948 zł
Źródło próbki
CPV 90500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
496 250 zł
Mediana
1 660 176 zł
Górny kwartyl
4 610 198 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Karny w Wojkowicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wojkowice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 174 960 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90500000-2 (Usługi związane z odpadami). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Terra P.P. sp. z o.o. (Dąbrowa Górnicza). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.